Tele Tele (2000) (pořad)

A mně se tenhle humor líbil! Není to nic inteligentního, ale vy snad čekáte od tv pořadů nějakou inteligenci?

Finále (2009)

Musím říct, že z toho mám spustu smíšených pocitů. V první řadě mi vadilo jak je to natočený, než jsem se podívala z jakýho to je roku, tak jsem myslela, že to pochází z doby raz dva. Za druhý..film má spoustu skvělých myšlenek a nápadů, bohužel naprosto nedotažených do konce. Některé scény zbytečně dlouhé a u některých by se naopak hodila minutka navíc. Scénář mi kupodivu nevadil, aspoň se tam zbytečně nekecalo. Ale jeden by se v tomhle celým zmatku ztratil. Na odpad to není, ale už to znova nepotřebuju vidět.

Dokonalý trik (2006)

Tomuhle filmu nepřestanu nikdy tleskat. Nolan je bůh a opět nám vytřel zrak. Perfektní herecké výkony, skvělá atmosféra, scénář promyšlený do každého detailu, úžasný filmový zážitek. Jedině v superlativech.

Gorila: Příběh opičí (2005) (amatérský film) odpad!

Byla jsem opilá já nebo oni? Co na to říct...že jsem se začla několikrát nevěřícne smát z toho ani tu jednu hvězdu neudělá.

Miss Březen (2009) odpad!

S prominutím fakt čumim, kde vzal tenhle film tak vysoký hodnocení? Nuda, trapný vtipy, humus, tlachaní o ničem..prostě trapas.

Super Size Me (2004)

Vážně neotřelý a zajímavý dokument, který by měli povinně pouštět na všech základních školách. Jelikož je má drahá maminka v nutrícii velmi velmi vzdělaná, tak mi to příliš nového nepřineslo a je fakt, že jsem se ke konci už nudila. V podstatě přece všichni víme, že ten cheeseburger vůbec, ale vůbec není zdravej...a ani za ty přesolený hranolky nám tělo nepoděkuje, jen občas sem tam některej člověk potřebuje, aby mu to i "ta" televize řekla. Něco mi brání dát 4*, ale tohle by se prostě mělo vidět.

Román pro muže (2010)

Musím uznat, že Román pro muže mě pozitivně překvapil. Na to, že jsem se na tenhle film ani neměla v plánu dívat (i možná kvůli "všelijakému" hodnocení) mě opravdu zabavil. Donutil zahrál zazobaného neohleduplného Cyrila vážně bravurně. Nevím, co komu na tom vadí, pár sprostých slov snad? Nebo že je to (možná nepřiznaný) obraz dnešní doby? Je fakt, že to nebyl žádný extra velký filmový zážitek, nicméně pro mě žádný podprůměr.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

V první řadě musím uznat, že jsem ne zrovna málo zaujatý Pottermaniak, který nemůže jinak než 5hvězd. Ale pro mě to bylo vážně úžasné, napjaté a hlavně strhující epické zakončení. Od první minuty jsem chtěla, aby ten film nikdy neskončil a po celou dobu to byl pro mě skvělý zážitek. Jestli 3D nebo ne už je subjektivní, možná zbytečné, nadruhou stranu...to co si tolik let představujete máte najednou téměř na dosah ruky. Nicméně se těším na 2D verzi s titulky. Je samozřejmé, že se to v nejedné scéně lehce rozchází s knížkou. Věřím, že i diváci, kteří nepřišli do styku s knížkou, mohli být v mnoha případech zmateni. Pro mě je to ale filmový vrchol tohohle roku.

Stmívání (2008)

Pro mě zatím To nejlepší, co Twilight nabídnul (a to že toho moc nenabídnul). Má to své kouzlo, které vás drží u obrazovky a velmi příjemný a dobře poslouchatelný soundtrack. Co mi ale vadí jsou dialogy, které se tváří, že jsou jako něco víc, přitom ale postrádají tu hloubku. Když jsi člověk zvykne na to, že v maskérně nevedou jiný než biíý pudr, není to tak zlý.

Twilight sága: Zatmění (2010)

Po dlouhém odkládání jsem již měla tu "čest" a viděla to. Snad to ani nemělo cenu, nicméně jsem se dokoukala do konce a musím říct, že to jdem s Twilightem tak akorát do filmovýho pekla. Proboha, o čem to jako mělo bejt??? O hloupý holce, která furt a furt neví co chce? Nebo jen přehlídka vyumělkovaných náádherných amíků, jejichž výkony omlouvá jen vzhled? Pořádně nevím, za co dávám tu jednu hvězdičku, asi jen že se mi to prostě nezdá jako Odpad.