Sonny ve velkém světě (2009) (seriál) odpad!

O tom, že na Disney channelu dávají jednu vymejvárnu za druhou, už víme snad všichni. Ale tohle je blbost prvního stupně. Trapný dialogy a přehrávání, ale hlavně, že je ke každý druhý větě přidanej potlesk a bouřlivej smích. Zlatý časy, kdy to byl ještě Fox kids.

Miluji tě, Beth Cooperová (2009)

Pro mě silně podprůměrná teenage komedie. Na konci tomu chyběl snad už je typicky krásnej zamilovanej americkej konec, kdy se Kráska zamilovala do Zvířete . Hrůza. Od odpadu to dělí jen jedna zásadní věc - viděla jsem to od začátku do konce a ani se nijak zvlášť nenudila.

Po čem ženy touží (2000)

Neobvyklý a originální téma na americkou romantickou komedii. Jo zezačátku by to asi bavilo slyšet myšlenky protějšků, ale kolikrát je lepší nějaký věci nevědět :-). Gibsonovi i Helen to sedlo, takže spolu tvořily zajímavou dvojku, na kterou se dobře kouká.

Ženy v pokušení (2010)

Po dlouhý době nová česká komedie, která mě baví a není jen na jedno shlídnutí. Je to příjemná oddychovka s žádným složitým nebo obvyklým příběhěm. Tenhle druh humoru mě vážně po celou dobu rozesmíval. Jen snad víc takovýhle filmů.

Děsnej doják (2006)

Nechutný, trapný, nevtipný. Některý parodie celkem vyšly, snad proto aspoň jedna hvězdička.

Tupíři (2010)

Hodně dobrá parodie! Co se týče gestikulace, tak ta jako by z oka vypadla Twilightu. Že některý scény byly na hranici vkusu, celou úroveň filmu hodně sráží.

Jak vycvičit draka (2010)

Hned po skončení už jsem dávala 5 hvězdiček, pak jsem se musela probrat z euforie a nadšení. Neuvěřitelně mě to bavilo a to jsem nikdy na tyhle animáky (s výjimkou Shreka) jako je Doba ledová, Madagascar...nebyla. Je to skvělá podíváná, ale není to film na kterej bych mohla koukat pořád.

Černá labuť (2010)

Pro mě veliký zklamání. Podle mě si režisér, z jehož rukou pochází Requiem for a dream, mohl dovolit sakra víc. Téma se mi líbilo i celkově začátek, kdy baletka začne propadávat své roli, ale ten závěr? To už bylo chvílema i směšný a přehnaný. Čekala jsem mnohem víc napětí.

Pach krve (2003)

Co čekat od západního hororu...dobrej scénář určitě evidentně ne. Co se efektu a hlavně krve týče, tak to bych u Pachu krve asi nepostrádala. Nechuťárna dobrá, ale neustálý přímominky na sex na začátku mi přišly celkem mimo mísu a ne zrovna vhodný.

Nickyho rodina (2011)

Škoda tý velký podobnosti se Sílou lidskosti, v Nickyho rodině už nebylo nic tak překvapující. Ale dokument je to skvělej. Ono tady jde hlavně o Wintona, takže celkovýho zpracování už si člověk tolik nevšímá. Jak tohle mohl jeden člověk udělat, je pozoruhodný a já ho hrozně obdivuju.