Ladíme! (2012)

Nikdy jsem takovýhle filmy nevyhledával, takový to tančení a zpívání, na každým kroku nějakej dance battle nebo jak se tomu říká, ale tenhle film mě velice mile překvapil. Nic extra jsem od toho nečekal, ale na konci filmu jsem se culil jako blbec. Místy vtipné scénky s dobrým soundtrackem a roztomilou Annou Kendrick.... a já se docela dobře bavil.

Na divoké vlně (2012)

Filmy podle skutečných událostí se mi vždycky líbily, a tenhle není vyjímkou. Příběh Jaye se ke mě donesl až prostřednictvím tohoto filmu, zpracování bylo super, fascinující záběry na obrovský vlny a hlavně jsem se nenudil. Film na mě udělal celkově dobrý dojem, strhující finále filmu se sice dalo lehce očekávat, ale i tak jsem byl po shlédnutí spokojen.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Lepší seriál z 2.sv. války snad neexistuje, výborné zpracování, svědectví bývalých paragánů na začátku každého dílu, délka každého z dílů, nic z toho nemá chybu. Tento seriál jsem si velice rychle oblíbil a vždy se na něj velice rád podívám. Naprosto bezchybné herecké výkony, scénáře, režie a další věci potřebné ke vzniku tohoto seriálu z něj udělali nejlepší historický seriál co jsem kdy viděl. Hrozně rád jsem vítal každé povýšení kap. Winterse a ostatní členu Easy company.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

133x23 min, skvělé zábavy! Jistě, některé díly jsou vtipnější a některé slabší, ale kolem a kolem je to pořád super zábava. Sheldon je perfektní tahle postava je unikátní snad vším co v tom seriálu dělá. A u Howarda se mi vždycky líbí jak je sladěnej co se týče oblečení..:D Viděno jen a pouze v originálním znění s titulky. Jednou jsem zkusil na TBBT kouknout v češtině, výsledek? Málem jsem se pozvracel..horší dabing má snad jen Top gear na jedné nejmenované TV stanici..

Evoluce (2001)

Asi taky jedna z komedií, která mě jen tak neomrzí. Zábavná, svižná a vtipná oddechovka, která si na nic jiného nehraje, já se bavil, a to pokaždé, když jsem se na to koukal.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Tenhle seriál jsem si v poslední době dost oblíbil, je to pro mě něco nového a zatím neokoukaného. 1. série: Pilotní díl, jedním slovem BOMBA, další díly se mi taky líbily, ale jak to tak bývá, první série je spíše taková, aby nás hlavně uvedla do děje a tím pádem se některým lidem může zdát nudná. 2. série: Akčnost dílů jde celou druhou sérií krásně nahoru, přítomnost Jona Bernthala (Shane) ve mě probouzela celodílové napětí i když třeba ani o nic moc nešlo. 3. série: Zatím nejlepší ze sérií, každý díl má perfektní tempo a napětí, které se vás drží od začátku až do konce. Je plná zvratů a událostí, které byste vážně nečekali, guvernér a věci okolo tvoří novou půdu dalším super dílům. Jinými slovy, nemůžu se dočkat až bude 4. série! 4. série: 1. díl 4. série na který jsme tak dlouho čekali vůbec nezklamal, je napínavý, chodců tam je víc než dost, pořádný navnadění na sledování dalších dílů taky nechybí, spousta cizích lidí ve věznici naznačuje, že budeme mít spoustu budoucí "walkerů" prostě paráda! Po 8 dílech 4. série jsem rád, že se vyplnily moje předtuchy. Akční a napínavé díly střídají díly odpočinkové. Midseason Finale to bylo fakt něco, jeden z nejsurovějších a nejlepších dílů. Celkově ve 4. sérii režiséři přitvrzují na brutalitě a akci. Je vidět, že se máme na co těšit. 5. série lehce přidává na brutalitě, ale hlavně se zaměřila na charaktery hlavních postav. Více se zde řeší vztahy, což může nudit. Jako obvykle naše parta se zmenšuje a pak zase rozrůstá. Věřim, že nám režiséři nezničej naše oblíbence.

Hele vole, kde mám káru? (2000)

ZOLTÁN! Tak na tuhle komedii se vždycky rád kouknu, jasně je to taková blbina, ale nemusím nad ničím přemýšlet, prostě vypnu mozek a jen koukám. Parádní scénky, u kterých se budu smát i když je uvidím 10x za sebou. Kutcher a Scott mě celej film dokázali fakt bavit.

The Polar Bears (2012)

Krátkometrážní filmek, kde je jedno klišé vedle druhého. Určený vážně jen těm nejmenším...a právě proto mě to vůbec nebavilo a ani nijak nezaujalo.

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

Sledovanost je pro ně nejdůležitější, hustí do nás zavádějící a neúplné zprávy, prostě děsný a na závěr jako třešnička na dortu je vždy nějaká roztomilá kočička...

Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957)

U tohodle jsem vyrůstal, díval jsem se na to pořád dokola a nikdy se mi to neomrzelo, krásná pohádka, která se mnou strávila dětství.