Bite Me (2010) (seriál)

Slušná minisérie zombieapokalipsy. Skupinka geeků, která se s znalostí hraní her musí vypořádat s touhle nemilou situací kdy jim sousedy požírají zombící. Zombíci však nejsou jedinou překážkou v jejich doteď bestarostném životě.

Muži v černém (1997)

Vtipný sci-fi a bezvadná dvojka T.L.Jones a W. Smith..jo to já můžu. Will se mi tady děsně líbí, vždyť taky doběhl "Ceflafloyda".:D Každopádně film splnil přesně co měl, pobavil mě. Viděl jsem to snad asi 4x a pokaždý se mi to líbilo, prostě parádní zábava.

Králova řeč (2010)

Vynikající Colin Firth a Geoffrey Rush udělali z tohodle snímku jeden z mých oblíbených historických filmů! Vážně, jejich herecké výkony se mi strašně moc libíli. Soundtrack se taky povedl, kostýmy a výprava perfektní. Není co bych tomuhle filmu mohl vytknout. Krásných 5* a všem můžu jen doporučit!

Nevědomí (2013)

Nebudu psát, že jsem to nepochopil..jako pochopil jsem to, ale prostě mi to přišlo všechno strašně moc zamotaný, komplikovaný a i zbytečně natahovaný. Vizuální a zvukové efekty byly super, soundtrack paráda! Tom Cruise zahrál perfetkně. Po skončení filmu a následném opouštění kina jsem měl z tohoto snímku dobrý pocit...škoda, že jen dobrý. Možná až na to kouknu znova, tak sem napíšu další postřehy..

Konečná (2013)

Příjemná akční podívaná, kde v čele s Arnoldem skupinka 5 lidí dokáže zmasakrovat dvakrát více vojáků ve službách drogovýho bosse, který se snaží dostat za hranice USA do starýho dobrýho Mexika. Na starý kolena Arnold podal solidní výkon, sem tam nějaká hláška a pořádná bouchačka z něj dělá zase mladíka. A sedla mi i délka filmu, žádný protivný natahování, hezky to odsejpalo a já se u toho vůbec nenudil.

Na vlásku (2010)

Výborná romantická animovaná komedie! U čeho jsem se ale asi nejvíc nasmál...u toho vznešeného oře, který se chová jako pes. A i ten chameleon byl skvělej. Hezký příběh a parádní animace. Když se chce tak i Disney umí.

Ranař (2011)

Seann William Scott v pro něj docela netradiční roli, ale musím říct, že to zahrát výborně. Nejlepší na tom všem ale je, že je to podle skutečné události. Rozhodně film, který stojí za zhlédnutí.

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Výborná zábava, viděl jsem to už asi 5x a pokaždý jsem skvěle bavil. Buckova pravidla a další hlášky nemají chybu.

Iron Man 3 (2013)

Lepší zakončení trilogie snad ani nemohlo být! Perfektní jak zvukové, tak vizuální efekty. Dialogy postav neměly chybu. Skvělej Downey Jr. doplňovanej Paltrow, Cheadlem a Kingsleym udělali z tohodle filmu místy vtipnej a akčníma scénama nadupanej komiksovej sci-fi trhák! Já byl víc než spokojenej a z kina jsem odcházel nadšenej. Tak to má přece bejt, a i proto odpouštím těch pár nelogických okamžiků ve filmu, za mě 5* a těším se, až se na to kouknu znova.

Tajuplný ostrov (2005) (TV film)

Snad první film, který jsem nedokoulal a tudíž ho nebudu hodnotit. Strašně se mi to nelíbilo, naprostá dehonorace Julese Verna. Děsný efekty a všechno okolo. Smekám před těmi, kteří to dokoukali úplně celý.