Vyvolený (2000)

Další film z kvalitní Shaymalanovi dílny. Výborná režie, skvělý herci a parádní soundtrack. Thriller jak má být. Herecké výkony jsou tu zase naprosto perfektní. 2. z mých nejoblíbenějších Shaymalanových filmů.

Zátah: Vykoupení (2011)

Jo, tak tohle byla taková lahůdka. Spousta střeliva, mačety, nože, bojová umění = parádní masakr, kde je to jako David proti Goliášovi. Rozhodně nejde říct, že byste se u tohodle snímku nudili, od začátku má solidní tempo. Prý se tenhle film, řadí do nejlepších akčních filmů posledního desetiletí..nemůžu jinak, než souhlasit.

Šestý smysl (1999)

Jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděl. V té době ještě perfektní Shyamalan, odvedl sakra dobrou práci. Celý film jsem byl napjatý a dokonce se i bál. Malej klučina zahrál s Willisem naprosto skvěle. Vážně, snad nejlepší film co jsem viděl. Nejlepší bylo ale finále..čuměl jsem jako puk a nemohl jsem tomu uvěřit, Kdyby to šlo, dal bych 6*

Bourneův odkaz (2012)

Velice sympatický snímek, Renner se role zhostil podle mě fakt skvěle. Spousta lidí tento film kritizuje kvůli tomu, že tam vůbec nehraje Jason Bourne, ale to mě třeba vůbec nevadilo. Je tam o něm zmínka, ale důležitější jsou další programy "super" agentů, o kterých se v předchozích dílech moc nemluví. Akčnost i svižnost filmu po úvodní půl hodině rapidně stoupá a dokáže si ji udržet zbytek filmu. Film mě bavil a mám z něj celkově dobrý pocit, ukazuje se, že se z Rennera stává role od role lepší herec, těšim se na další filmy s ním!

Avengers (2012)

Tak tuhle comicsovou lahůdku vážně zbožňuju. Je plná mých oblíbených herců a superhrdinů. Další věc, která se mi líbí je, že každý hrdina si drží svůj charakter, který si přinesl z filmu, ve kterém hrál samostatně, proto ty rozbroje asi v polovině filmu. Nadupaný akční sci-fi, plný skvělých efektů a technologií. Já byl nadmíru spokojen.

Četnické humoresky (2001) (seriál)

Každý pátek, kdy dávali humoresky jsem poctivě seděl u TV a koukal, jak strážmistr Jarý a další četníci vyřeší nějaký supr složitý případ. Nadšenej jsem také byl z parádní atmosféry každýho dílu (nepočítám ty nově natočený). Vždycky jsem se na humoresky děsně těšil a proto patří i dodnes k mým oblíbeným českým seriálům.

Tele Tele (2000) (pořad)

Pamatuju si, že když jsem byl menší, tak jsme si to nahrávali na VHS, protože to dávali moc pozdě. A musim říct, že jsem se vždycky těšil, až si to pustím. Půl hodinka docela vtipných scének, nic víc, nic míň.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Rennera jsem si v posledních jeho pár filmech dost oblíbil a asi i kvůli tomu jsem tenhle film chtěl vidět. A dobře jsem udělal, Jeníček a Mařenka mě celou době děsně bavili! Parádní masakr, hnusný babizny, výborný zbraně a pěkná hodná čarodějka. Jatka na konci byly taky fajn. Z kina jsem odcházel spokojenej. "Whatever you do, don't eat the fucking candy."

Nespoutaný Django (2012)

Jamie Foxx do tý role docela zapadl a asi si tam nedokážu představit jinýho černocha. Nejlepší z celýho filmu je ale bez debaty Waltzova role, byl jsem z něj uplně nadšenej, všechno co ve filmu řekne a udělá je prostě super. A DiCaprio mě taky nezklamal. Co mě ale vytočilo, byl děsně chytrej S.L. Jackson, kterej vlastně odhalil veškerý plány těch dvou asi za 10 min. Nejspíš jsem od toho čekal až moc.. A klidně to mohlo být o 30min kratší.

Kameňák 3 (2005) odpad!

První díl ještě ušel, druhej jsem jakš takš dokoukal, ale ten třetí to už je vrchol trapnosti, Troška hodně přestřelil a já se celej film jen chytal za hlavu a modlil se, aby to skončilo.