Já, robot (2004)

Další parádní film v hlavní roli s Willem Smithem. Inteligentní akční sci-fi o hrozbě, že společnost a vše ostatní ovládne nasranej počítač, aby nás před náma ochránil. Parádní akční a vtipný scénky. Rád se na tenhle film zase někdy podívám.

Střihoruký Edward (1990)

Stačí, aby se člověk něčím oblišoval od obyčejných lídí a je hned kritizován a nebo jako v případě Edy i využíván. Člověk se nikdy nezavděčí a chudák Eda to poznal na vlastní kůži.

Jedna mezi oči (2012)

Příznivcům filmů se Stalonem se tenhle film musel líbit. Starej dobrej, pomstychtivej a neskutečně vážnej, prostě takovej jakýho známe. Tahle klasická "střílečka" kde je všechno jasný už po úvodních 10 minutách, ale nikoho neurazí. Já si u toho náhodou hezky odpočinul a konečně taky viděl Sunga Kanga v jiným filmu než v Rychle a zběsile.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Už začátek toho filmu se mi dost líbit, jak při úvodních titulkách běží ve zkratce všechy díly krom nepovedeného a zbytečného Tokio driftu. Film mě ale nezklamal, možná jsem se tohodle pokračování trochu bál, protože s přibývajícími díly se většinou snižuje kvalita filmů. Naštěstí to u tohodle filmu neplatilo a tak jsem rád, že to nebyly vyhozený prachy za kino. Fast six si drží svižný tempo jaký jsme mohli vidět ve Fast five, parádní soundtrack, vtipný dialogy, suprový pouliční závody, nadupaný káry..hlavně ten krásnej Dodge Charger Daytona 1969, to byla nádhera! Lin při režírování nejspíš až moc povolil uzdu své fantazii, a to při záverečné scéně s letadlem a jak udělal z Doma letajícího superhrdinu. Kolem a kolem, parádní film, který si těch 80% zaslouží.

Mrtví a neklidní (2013)

Slabý 3 hvězdičky, už jen za to, že všechno "vtipný" je v traileru, kterej vás nabudí, že by to mohla být dobrá zombie komedie jako třeba Zombieland.. Nějak jsem těmhle zombíkům, ani nevěřil, že jsou zombíci. Po shlédnutí zatím všech dílů WD, si zombíky předtavuju úplně jinak. A protože vím, že láska hory přenáší, topoří upíry, tak mě ani nepřakvapilo, že se ze zombíka stal normální člověk, když ho chytili za ruku. Vtipný ale bylo to jeho přemýšlení a svědomí, to jo, u toho jsem se zasmál. A co chci vyvednout, tak je ten suprovej soundtrack!

Mumie (1999)

Mám tenhle film strašně moc rád, a vždycky když ho davají v tv, a to že ho dávají docela často, na něj koukám s takovým zvláštním nadšením...jako bych ho viděl poprvé. Výbornej film!

Příběh žraloka (2004)

Nechápu tohle nízký hodnocení, tohle je prostě parádní vtipnej animovanej film. Každej přece chce žít na vrcholku "útesu". Fakt, celou dobu jsem se bavil a někdy smál na celý kolo.

Lucky Louie (2006) (seriál)

Škoda, že toho není víc..a naprostou souhlasim s B!shopem!

Invictus: Neporažený (2009)

A tohle je další z filmů, který patří mezi moje nejoblíbenější. Matt Damon a Morgan Freeman se skvěle zhostili svých rolí. Damon je pěkně namakanej a do role se prostě hodí, to samé platí o M. Freemanovi. Tento příběh podle skutenčné události mě naprosto nadchnul. Politika mě nikdy nezajímala a rugby taky moc nerozumim, ale tohle dílo v režii Clinta Eastwooda... Perfektní věc! Jak Mandelovi, tak Gazelám jsem děsně fandil.

Legie (2010)

WTF? no já snad nic horšího neviděl. Je to hovadina na entou, prostě nesmysl!