Letadla (2013)

Letadla nám bohužel nenabízejí vůbec nic nového co bychom už dříve neviděli ve filmu Cars. Ale pro dětského diváka to podle mě bude stejně dobrý jako Auta, a o to asi šlo tvůrcům nejvíce.

Thor: Temný svět (2013)

S vlažným navázáním na první díl se Thór vrací v plný síle nás znova zachránit. Marvelovská sci fi podívaná, kterou jsem si i přes ten zvláštní dabing užil. No, být tam víc Lokiho, tak by to možná bylo ještě lepší. To jediný mi na tom dá se říct "vadilo". Mohl dostat víc prostoru, film by byl pak rozhodně zajimavětší. Co se ale týče celkovýho pohledu na film, tak jsem byl spokojenej. Dostatek akce, otevřenej konec, místy vtipnej humor a parádní herecké výkony. Zajímavé komentáře: Malarkey, Djkoma, Tom Hardy

Percy Jackson: Moře nestvůr (2013)

Podle mě je tohle o něco málo lepší než první díl. Je tam víc efektů, který jsou podle mě propracovanější než v předchozím díle, více příšer, akce a sem tam nějakej ten rádoby vtípek. Film rozhodně nenudí. Co je ale do očí a uší bijící jsou všechna ta klišé o tom jestli jsem vyvolenej, jakej mám osud a jak je super mít bráchu koklopa. Zase tolik by mi to nevadilo, kdyby tam toho nebylo tolik. Byl by to jinak vcelku docela dobrej film, kterej by možná měl víc jak na 60%.

Wolverine (2013)

Logan přesně takovej jak ho známe, spravedlivej a ochránce slabších. Někomu se může zdát, že se Wolverine ocitnul v lehce netradičním prostředí jak ho známe třeba z minulých dílů X-menů atd., ale mě se tahle komiksová výprava líbila. Bohužel musím říct, že jsem to čekal lepší. Zranitelnost Logana a následná potitulková scéna, mě na tom všem zaujalo nejvíce.

Pot a krev (2013)

Sick movie! 4* především za skvělý herecký obsazení, styl jakým hraje The Rock, je prostě jako on sám, takovej hodnej, hora svalů a s schopností pěstí člověka uvést v bezvědomí(jistě, krom těch drog..:D). Wahlberg s Mackiem celou trojici DO gangsterů krásně doplňujou a tvoří bezva tým. Pan Monk si ve filmu užil svoje, ale i jeho fakt ocenit. Další hvězdy si u mě film získal svojí originalitou, člověk v dnešní době moc originálních filmů nevidí, jsou to jen klišé vedle klišé. Po dokoukání tohodle filmu jsem si řekl "Nemůžů uvěřit tomu, že se tohle fakt stalo." Parádní film, kterej se Mišoj fakt povedl.

Turbo (2013)

Příjemnej animák z dílmy DreamWorks. S jednoduchým a čitelným příběhem bude tenhle film bavit převážně děti. Pár vtipných momentů tam sice je, ale nic extra novýho, čím by mě to nějak zaujalo tam není.

Útok na Bílý dům (2013)

Pro mě ve všech směrech lepší než skoro stejný film Olympus has fallen. Více akce, humoru, napětí, lepší prezident a musím říct, že Tattum by byl lepší ochránce než Butler. Svižná podívaná, která mě fakt bavila.

Banán (2010)

Bananaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D

Já, padouch 2 (2013)

Parádní vtipnej animák, minion lunetici jsou prostě super. Politica Masarap :D

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Tak jsem se konečně dočkal tohodle filmu v pořádný kvalitě. Jak já se na to těšil! A musím přiznat, že se mi to fakt líbilo, všechny ty bitky jsem si strašně užíval. Žádnej brain damage jsem nezaznamenal. :D O vizuální a zvukových efektech nemluvě, Del Toro se na tom pořádně vyřádil. Výborný sci-fi, ničím mě to nezklamalo. Co bych možná malinko vytknul, mohlo být víc bitek, těch ruskejch a čínskejch robotů, je docela škoda, že při prvním pořádným útoku Kaiju oba Jaegři šli k zemi.