Česko Slovenská SuperStar (2011) (pořad) odpad!

Tak takhle to dopadá,když je někdo za zenitem a myslí si,že s tím něco udělá.Zatímco podíl novy díky novým stanicím klesá (a každý rozumný člověk ví,že s tím už nic neudělá),řeklo si novácké vedení,že dobude svoje pozice zpět.A tak si přichystala dvě zbraně hromadného sledování:tureckou telenovelu a pokračování jedné reality šou.A jak je vidět,ani ty nepomohly.Ano,tyto soutěže mají v zahraničí obrovský úspěch a vysílají se tam už klidně v desáté sezoně.Jenže my nejsme zahraničí,ale Česká Republika.První ročník superstar byl sice neskutečný fenomén,který neměl obdoby a prakticky z jeho úspěchu žily další podobné soutěže.Jenže jestli existuje něco,na čem by se dal sledovat novácký úpadek,jsou to právě jednotlivé ročníky této soutěže.Já opravdu nevím,co tímto chtěla nova dokázat.Jestli už je tak švorc,že se snaží zachránit z pěněz z esemesek.Nechápu.PS:Už nikdy Leoše Mareše.

Voják (2006)

Film plný litrů testosteronu a zároveň tak neskutečně impotentní.Když by namísto těch drahých počítačových explozí přidali na surovosti a krvi,udělali mnohem líp.Takhle ho ve snaze zaplatit všechny ty triky nechali vykastrovat PG-13 ratingem a výsledkem je další nudné béčko.

Smrt na dálnici (2004)

Moc jsem od toho nečekal a nakonec toho dostal hodně.Člověk je někdy docela překvapen,jaké dobré filmy objeví v takových nenápadných snímcích jako je Smrt na dálnici.Zatimco QT utopil svůj projekt Auto zabiják v nesnesitelných slepičích kecech,tak zde se s tím tvůrci moc nemažou.Film má dobře vytvořenou temnou atmosféru,navíc pozbývající různé ohrané klišé jako sex mezi ústřední dvojicí.Automobilovým honičkám nechybí šťáva a docela mě potěšila absence počítačových triků.PS:těch 56 procent v hodnocení tomuto snímku docela křivdí.

Nezvratný osud (2000)

Kdo jiný by měl spáchat dokonalou vraždu než samostná smrt?

Pirani útočí (1995) (TV film) odpad!

Jak levně natočit film?Nejdřív vezmete jeden starý horor a vystříháte z něj všechny akční scény.K tomu přidáte pár béčkových herců,které obléknete do stejného oblečení jako v původním filmu (to aby to s originálem ladilo) a natočíte s nimi pár nudných ukecaných záběrů.Přidáte jednu velkou tlupu dětía řekněte jim,aby vám ukázaly,jak se s amokem utíká z vody.No,a jako třešničku na dortu tam fláknete jednu mladou holku,která ukáže hrudník.Pak to stačí jen nějak splácat dohromady a hle,film je na světě.Pravda,není to žádné veledílo,ale to nevadí,na DVD si to na sebe vydělá a stejně se na to budou dívat jen nějací puberťáci.

Nestyda (2008)

Další typický český film od Hřebejka:nemastný,neslaný,bez chuti a bez zápachu,který nenadchne ani neurazí.Já si myslím,že každý film,i když nesplní očekávání,by měl alespoň vzbudit nějaké emoce nebo člověka nějak obohatit.Jenže tenhle neudělá prostě nic.Tohle je prostě jen takové nikdy nekončící nudné kecání.Snažil jsem se to sledovat,ale asi po hodině jsem to vzdal,protože nebylo co sledovat.Tohle není ani ***** nebo odpad!.Tohle je prostě jedno velké NIC.To už klidně můžete sledovat z okna,jak si vítr hraje ve větvích a výsledek bude úplně stejný.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál)

Ach jo,tady prakticky není co hodnotit nebo komentovat.Celé je to takové unilé,nudné,bez nápadu.Jestli si nova opravdu myslela,že tohle bude mít úspěch,tak se fakt sekla.Ano,telenovela v hlavním čase tady už byla a vydržela v něm až do konce.Jenže to bylo před 10 lety,kdy ještě nebylo alternativ.

Stealth: Přísně tajná mise (2005) odpad!

Jedním slovem stupidita.Takhle to prostě dopadá když se někdo rozhodne natočit reklamu na americkou armádu.Jediné,co tady schází k úplné hovadině,je pouze Michael Bay jako režisér.

Sám doma 3 (1997) odpad!

Na začátku to vypadalo jako docela slušné pokračování,jenže s přibývajícími minutami se tohle dílo pěkně vybarvilo.Tady prostě nefunguje vůbec.