Kult hákového kříže (1998)

Doporučuji všem, co ještě neviděli! Tento film vás dokáže přinutit k tomu, zamyslet se nad realitou. Skvělé herecké výkony a hlavně film na skvělé téma, které jsem tak dlouho hledal. 5*

Úsvit mrtvých (2004)

No co k tomu říct? Je to snad jeden z nejlepších zombie filmů a hororů k tomu! Zacku Snyderovi se to povedlo a nemám tomu co vyčítat! Prostě bezkonkurenčně nejlepší! Zhlédnuto nejméně 5x.

Jeepers Creepers (2001)

Jeden z prvních hororů, které jsem snad viděl. A rád na něj vzpomínám, opravdu skvělý film, měl by vidět snad každý! Dávám za 4*. „Jeepers creepers where'd you get those peepers .. jeepers creepers where'd you get those eyes“

Mlha (2007)

Vydařený film, který poukazuje na to jací lide můžou doopravdy být, kdyby se podobná situace mohla stát, neříkám stejná. Od začátku až do konce filmu jsem se ani chvíli nenudil. Ovšem co mě dokázalo vytočit, tak byly ty připitomělé náboženské kecy, poté co zabili tu věřící pipinu, tak jsem tady jásal radostí. Konec byl pro mne tak trochu zklamáním, byla to velice emotivní scéna. Dal bych 5 hvězdiček, kdyby mě neštvali s tím náboženstvím, tak za 4 hvězdy to musí stačit.

Jezero smrti (2008)

Film tedy probíhal úplně jinak, než podle mých představ. Takové obraty jsem ve filmech už dlouho neviděl. A jsem za to rád, že vznikne i film, který není téměř kopií nějakého jiného filmu, toto je vynikající film, kde se dá opět hledat i trochu pravdy ze skutečného života... Tedy povím vám, dostat takové.. nechci radši říkat co pod ruku, tak z nich nadělam krmení pro ryby.

Doom (2005)

Nepochopím tak nízké hodnocení, tak dobrého filmu. Jsem rád, že i hra se může dát zfilmovat a vznikne z toho tento báječný scifi-akční filmek. Chápu, že to není úplně přesně podle hry, ale to nemění nic na tom, že ten film nemůže být dobrý. Já jsem se tedy u filmu bavil, líbil jse mi a tak dávam 4 hvězdičky. Kdybych dal 5, tak by si někteří mohli říci "Jdi k čertu" ! A nerad bych dopadl jak Dwayne Johnson.

Pláž (2000)

Skvělý film, v kterém najdete i trochu pravdy z reálného života. "Nikdy nezapomeneš na to co jsi udělal, ale přízbůsobíš se, pokračuješ dál" Jednoduše řečeno, film se mi naprosto líbil a nemůžu dát méně než 5 hvězdiček.

Obecná škola (1991)

Jeden z mých nejoblíbenějších českých filmů. Tento film jsem viděl poprvé někdy v dětství a strašně se mi líbil. Na tento film se mohu dívat stále dokola a vadit mi to nebude, protože je prostě super! Ha! "Já ti s sebou dám štrůdl a jabko a.. sníš si to cestou. Ano, já pojedu na kole z jedný ruky budu jíst jabko a z druhý budu přikusovat štrůůdl" !

Poslední dům nalevo (2009)

Tak takovýhle film jsem přesně hledal. Film, kde to nakonec odnesou ti špatní! V popisu filmu stojí Krimi/ Drama/ Horor/ Thriller, ale ten "Horor" mi tam nějak zacvání. Zas tak jako horor mi to opravdu nepřišlo, ale vlastně mi to ani vůbec nevadilo, protože ten film byl naprosto vynikající a nemam si na co stěžovat. Hodně mi tento film připoměl svým dějem "I spit on your grave" a to asi proto, že zde platí přísloví "Oko za oko. Zub za zub." Takže nač čekat, běžte to už zkouknout!

Symptom Pandorum (2009)

Právě jsem dokoukal tento film a hned musím udělat menší recenzi. Tak v rychlosti.. Příběh je na jedničku, atmosféra, strašidelné zvuky, které nepřeslechnete. No prostě skvělý film, který stojí za to ho zkouknout. Fanoušci filmů, kteří rádi sledují filmy typu jako je tento odehrávající se ve vesmíru, určitě nebudou zklamáni a rádi se podívají na tento film po nějaké době znovu. Aspoň já mám tu nutkavost se na to podívat opět. Co se výkonu herců týče, tak všichni jsi vedou na jedničku, ale Cam Gigandet jaksi pokulhává.. Dle mého názoru to prostě musíte vidět!