Resident Evil: Afterlife (2010)

Byl to nářez! Nevím co se vám všem na tom tolik nelíbilo. Už se těším na pokračování. Za mě 5 hvězd. Efekty byli opravdu pěkně promakaný a o Mille Jovovich ani nemluvím. Dokonalost sama. :)

Noc s nabroušenou břitvou (2003)

Jako nápad to byl dobrý, provedení výborné, ale může mi prosím Vás někdo vysvětlit ten konec? V půlce filmu jsem byl na 99% rozhodnutý, že dám 5 hvězd, protože mě opravdu překvapilo to provedení a nápad. Ale posledních 20-25 minut filmu jsem přestal chápat kdo je kdo a mé původní hodnocení které jsem měl v plánu se hodně rychle začalo stupňovat dolů. 2 Hvězdy a čau.. už to nechci vidět. Možná až mě někdo dokáže donutit tak se na to s tím dotyčným podívám, ale sám už opravdu ne. Kravina ten konec.

Já, legenda (2007)

Na tento film čekalo hodně lidí a dočkali se na to. Už je to "chvíli" co to vyšlo a kdo viděl byl určitě spokojen jako já. Filmy tohoto žánru já můžu a mohu jen doporučit. Herecké obsazení je skvělé, taktéž herecké výkony a soundtracky z filmu prostě vynikající! To zpracování New Yorku je až neuvěřitelně propracované. Děj je taktéž skvělý a o atmosféře jako takové vůbec nemluvím. A myslím, že ten pes tomu ještě přidává na kvalitě. SKVĚLÉ!

Ruiny (2008)

Ale jo, dalo se na to dívat. Nápad je to samozřejmě dobrý, ale s těma masožravýma kytkama si to u mě podělali. Herci to zahráli skvěle, atmosféra dobrá, ale prostě ty kytky. No.. Napínavé chvíle tam byli také, občas i lekavé, ale né až zas tolik, nechci přehánět. Doporučuji těm kteří už nevědí na co se dívat.

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

Teda ten začátek, vypadalo to trochu jak z nějaké komedie a přemýšlel jsem jestli se mam dívat dál. Nakonec se to přehouplo. O 27 let později a pokračovalo to dle mých představ. Průměrnej filmek kterej nepřekvapí, ale ani neomrzí.

Disturbia (2007)

Tento film jsem viděl 2x a hodnocení ze 4 hvězdiček jsem musel navýšit na 5. Já ten film prostě miluju...

Pod kůží (2008)

Nebyl to vůbec špatnej filmek. Líbilo se mi to a zpracované to bylo také dobře. Nápad je to velice zajímavý a dle mého názoru se to velice povedlo. Zajímavá podívaná.

Dinosauři 3D (2007)

První "film" který jsem viděl v IMAXu a byl jsem spokojen. Časté máchání rukou a chytání kamenů bylo zábavné :D. 4*

King Kong (2005)

Vynikající film, co víc k tomu říct? Asi jen to. Viděl jsem v kině - 90%.

Zombie Apocalypse (2011)

Cože? Teda čekal jsem mnohem více, ale tohle? 1 hvězda musí stačit. Zombící vypadají dobře to ano, ale ty efekty, kamera, číča na konci? To bylo v plánu nebo to zapomněli vystříhnout? Děs a hrůza.