Temný případ - Série 3 (2019) (série)

Demence hlavního hrdiny a přeskakování v čase téhle sérii škodí velice a první půlka je zoufale nudná, že mi trvalo 3 roky to dokoukat celé. Ale poslední 3 díly to zachránily vzestupnou kvalitou a celkově je to výborně zahrané a zrežírované. Ústřední dvojice výborná.

Temný případ - Noční krajina (2024) (série)

Je to víc Akta X než detektivka, feministicky je to taky přepísknuté a závěr je o ničem. Přesto jsem se u toho nenudil (oproti třetí řadě) a

Fallout (2024) (seriál)

Má to svoje mouchy a dost velké, ale za snahu a obrovskou následnou popularizaci Falloutu tomuhle dílu tleskám.

Zimní příběh (2014)

Tomu říkám pořádná romantická pohádka pro dospělý!

Vysloužilí lvi (2003)

Pohádka pro teenagery, na kterou se nějací Goonies zdaleka nehrabou. 🙂

Zabijáci rozkvetlého měsíce (2023)

Fargovštější než poslední Farga. Scorsesemu už je přes osmdesát a furt válí líp než spousta mladých. Respekt.

Fargo - Season 4 (2020) (série)

Po výborných 3 sériích přišlo tohle schlazení a já to nedal. Zkusil jsem první dvě epizody, mnohokrát u nich usnul a pak to vzdal. Nezajímavé, nudné, skvěle zahrané, až na Chrise Rocka. Při castingu vybrali fakt špatně.

Gran Turismo (2023)

Kromě těch aut to nemá společného s realitou zhola nic. Nudné, plné zbytečného patosu a tuny reklamy na Nissan a mnoho dalších značek.

Gentlemani (2019)

Ta druhá půlka to poněkud spravila, ale to neodpouští těch neskutečně nudných a nezajímavých prvních 70 minut. Skvěle zahrané i natočené, pompézně odrecitované povídání o hovně.

Piklírna (2021) (seriál)

Nejlepší napodobenina Futuramy. Takeuchi a Hirsch dokázali něco, co nedokázali ani původní tvůrci s Disenchantment.