Spy Kids: Špioni v akci (2001)

Fantas magorie, jinak to ani nazvat nejde. Takhle si film pro celou rodinu fakt nepředstavuji, ale každý má rád jiný styl mě tento absolutně neoslovil.

Pýcha a předsudek (2005)

Příběh celkem podobný jako v knize od Jane Austenové za ten dávám čtyři hvězdičky. Bohužel velkým průserem je dosazení Keiry Knightley do role Elizabeth. Tak tohle vůbec! Ta herečka se na tuto roli absolutně nehodí. V knize je Liza popisována jako sympatická docela přitažlivá dívka. Copak je Keira přitažlivá. Ne to fakt ne! Oceňuji Matthewa Macfadyena jako pana Darcyho dobrý tah!

Milý Johne (2010)

Tento snímek je hlavně pro lidi, kteří mají rádi srdcervoucí okamžiky. Opravdu to není zrovna film pro mě. Podle mého názoru bylo ve filmu až moc předvídatelných momentů. Tatum a Seyfried mi k sobě vůbec neladí. Jejich herecké pojetí fádní a nudné. Ano jestli má někdo zájem si u filmu zaplakat a už od začátku vědět, že spolu dvě hlavní postavy stejně zůstanou jen do toho.

12 opic (1995)

Tak tenhle film mě dostal. Herecký výkon Brada Pitta absolutně fenomenální. Podle mě sci-fi jak má být. Tenhle film mě prostě nepřestane fascinovat!

Čarodějův učeň (2010)

Od tohoto filmu jsem očekávala mnohem mnohem více. Příběh nezachránil ani Nicolas Cage jako čarodějnický učeň. Příběh se mi zdá moc ohraný. Z kluka se najednou stane hrdina, na kterým závisí budoucnost celého lidstva. Jak poetické, ale pro mě ohrané. Tři hvězdičky a to jen za pěkné efekty a herecký výkon Nicolase Cage.

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Ano to je přesně to, co jsem si představovala, když jsem četla vyhoďme ho z kola ven od Kena Keseyho. Jack Nicholson je přesně ten typ,který se hodí na roli blázna hrajícího McMurphyho. Jeho herecký výkon v tomto snímku byl fantastický. Myslím si, že to byla Nicholsonova životní role. Miloš Forman může být hrdý, že natočil tak neskutečný snímek.

Sedm (1995)

Vynikající film, který mě bavil od začátku až do konce. Napětí,brutalita a inspirace 7 smrtelnými hříchy. To mě prostě dostalo. Brad Pitt se svými výlevy vzteku a poznámkami na adresu vraha mě bavil. K Morganu Freemanovi role zkušeného detektiva neskutečně sedla. Opět ukázal své umění hrát, které ztvárnil i ve snímku Vykoupení z věznice Shawshank. Nemůžu jinak než dát pět hvězdiček a dodat, že sedm patří mezi mé oblíbené snímky.