Klub rváčů (1999)

Tak tento film předčila všechna má očekávání. Je pravda, že jsem klub rváčů nejdříve viděla jako představení v divadle a potom až pustila film, ale oboje byla úžasné. Ano tenhle film řadím mezi mé neoblíbenější filmy, protože mě bavil od začátku až dokonce. Na snímek Klub rváčů můžu říct jen jedno slovo: BRAVO!!!

Vesmírná exploze (2008) (TV film) odpad!

Jsme si myslela, že si ze mě jako z diváka dělají srandu. Takový kentus jen tak člověk nevidí. Nemusim katastrofické filmy, ale tenhle film mi je znechutil ještě víc. Celou dobu se autoři tohoto snímku snaží člověka rozbrečet. Hlavně to dovršili tím koncem taková fantas magorie se fakt jen tak nevidí. Nedívejte se na to pokud Vám je na světe dobře tímto filmem by jste si akorát pokazili hezkou chvíli. Komentář, který je tak trefný až to hezký neni: LIVINGDEAD

Sluha dvou pánů (2000) (divadelní záznam)

Když jsem toto představení viděla poprvé smála jsem se až se za břicho popadala. Výborný herecký výkon s Miroslavem Donutilem si snad musí oblíbit každý. Nejlepší scéna s pudinkem to mě opravdu pobavilo:)

Lesní duch (1981)

Možná se vám zdá toto hodnocení nízké, ale tenhle horor mě nikdy nechytl. Většinou horory nesleduju, protože to není zrovna šálek mého čaje, ale k tomuhle filmu jsem byla přemluvena. Musím říct, že bych radši nikdy přemluvena být nechtěla. Vůbec mě to nenadchlo a ani nijak moc nevyděsilo (a to většinou z hororů se*u magi v kostkách). Pro mě nuda!

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Tenhle film je prostě klasika. Quentin je prostě jednička jeho filmy mě prostě baví ať si říká kdo chce co chce tohle nemá chybu! Tvoje prdel pozná středověk mě vždycky dostane.

Výplata (2003)

Skvělý nápad k natočení snímku. na filmu mi akorát vadilo jak vše hlavnímu hrdinovi vycházelo. Jsem spíše za realističtější formu, ale tak nebylo to nejhorší. Do obsazení musím říci, že varianta Bena Efflecka nebyla zrovna ta nejšťastnější.

Jak vycvičit draka (2010)

Úžasný film pro děti. Hlavně bezzubka s nádhernýma velkýma kukadlama mě dostala. Nádherně animovaný film:)

Prostě sexy (2002)

Tenhle film je pro stupidní diváky. Absolutní kýč!!!

Zlo mezi námi (2003)

Velice zajímavý snímek. Šikana je problém mnoho generací a nikdy to nebude jinak. Líbí se mi, že v tomto snímku na ní poukazují, ale poukazují na ni někdy až příliš, proto jen 4 hvězdičky.

Twilight sága: Zatmění (2010)

No o hodně povedenější než ufňukaný Nový měsíc, který se mi absolutně hnusil i v knižní podobě. Mě prostě nesedí Kristen Steward jako Bella, to prostě neskousnu až do úplného konce. Velice se mi líbila hudba k filmu. Příběhy některých Cullenových se mi zdáli odfláklé, ale aspoň byli zmíněny. Za to dávám dvě hvězdičky a jsem zvědavá na poslední díl. Doufám, že bude lepší než tenhle!