Robin Hood (2010)

Čekala jsme od toho víc 60% je myslim akorát

Česko Slovenská SuperStar (2011) (pořad)

Proč pořád dokola ta samá soutěž! To už neumí vymyslet nic jinýho existuje tolik filmů a oni tam daj buď tuto békovinu a nebo český seriál, který nemá hlavu ani patu. Ach jo jedna hvězdička za pár talentu, které jsem slyšela na youtube. Je škoda, že se z toho stává taková komerční sračka! Pana Rytmuse bych už dávno vyhodila za to je jeho" ještě bych vypichol"! Tento člověk, co nemá úroveň by se vůbec neměl vyskytovat ve světě hvězd je mi z toho zle! jak ho může někdo obdivovat to nechápu:/

Partička (2011) (pořad)

Nechápu zase reakce některých uživatelů na tento pořad zdá se mi super a já se u něho ráda zasměju. Rozhodně koukat na improvizaci těchto herců než na stupidní pěvecké soutěže, reality-show a české seriály o ničem.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Čekala jsem od čtvrtého pokračování, že to bude jen tak slabý odvar než ty předešlé, ale musím říct, že jsem se při tomto filmu nenudila ani chviličku. Akce začala hned na začátku a tempo nepolevovalo. Musím říct bravo, na Brucovi hlášky opět jsem se zasmála jako u všech předchozích dílů. Podívej se jak vypadáš- Sexy co? No tohle fakt můžu!

Bouřlivé výšiny (1992)

Nádherný film podle románu Na větné hůrce. Myslím si, že toto je nezdařilejší zpracování. Ralph Fiennes úplně splňuje to co jsem si představovala pod hlavním hrdinou nádhera. Škoda jen, že ten děj je tak osekaný.

Kajínek (2010)

Nechápu některé hodnocení. Já byla nadšená konečně český akční film, u kterého jsem se nenudila film měl spád a mě bavil. Asi to je tím,že film Kájínek je český film, proto tak nízké hodnocení nebo já fakt už nevím.

Tornádo nad New Yorkem (2008) (TV film) odpad!

Stačilo mi 15 minut a už jsem se nudila. Tento film je jedním slovem hovadina. zničeho nic se všude objevují tornáda, které zmrazují lidi. Po hodině filmu se začnou objevovat blesky a zelená záře. Nevim, proč tyhle braky vůbec natáčí a kdo se na ně dokáže dívat až dokonce.

Kill Bill (2003)

Ano všude stříká krev typický film Quentina Tarantina. Musím pochválit hudbu k filmu ta je prostě dokonalá. Jsem ráda, že do hlavní role byla obsazena zrovna Uma Thurman. Já jí prostě žeru. Tak jako obdivuji Tarantinovi filmy!

Podfu(c)k (2000)

Brad Pitt mě zase dostal! Skvěle zahraná role cikánského rváče.Bravurně natočená gangsterská komedie. Tenhle snímek si vždy ráda pustím a nepřestane mě to snad do smrti bavit!