Rebelka (2012)

Rebelka nás láká netypickým prostředím a ženskou hlavní hrdinkou. Bohužel to ale nestačí. Záběrů na propracovanou krajinu je zoufale málo a dialogy jsou hloupoučké. Děj je prostý a předvídatelný. Děti budou spokojené, ale nám starším už Rebelka stačit nebude. Pixar upadá upadá do šedivého průměru. Budoucnost je nejistá...

Červená Karkulka (2011)

Od začátku bylo všechno špatně - dialogy, hudba, herecké výkony i děj - to všechno stálo za houby. Jediná uvěřitelná postava byl nesmrtelný Gary Oldman, ale ten měl povětšinu času tak neskutečně stupidní dialogy, že se mi až chtělo brečet. Ve filmu se objevilo dokonce i pár scén odkazujících na knižní Karkulku, ovšem jejich načasování bylo zase špatně. A co si budeme povídat, všechny mě dostaly do kolen. V podstatě nezpackatelná zápletka se povedla vyzradit po několika málo minutách. Jen slepý by si toho nevšiml. Amando proč jsi jen nezůstala u modelingu? Jako herečka vážně nestojíš za nic.

Gulliverovy cesty (2010)

Za každou cenu jsem se chtěla Gulliverový cestám vyhnout. Znám humor Jacka Blacka a ne vždy si sedneme, ale tentokrát se docela trefil. Ve vedlejších rolích se představila spousta mých oblíbených herců a hereček (Jason Segel, Billy Connolly, Chris O'Dowd a Emily Blunt), takže ani na to si stěžovat nemůžu. A co by to bylo za americký film, kdyby všechno neskončilo šťastně a polibky. Nu což, byla jsem příjemně překvapená a užila jsem si to, ale znova už to vidět nepotřebuji.

Glee (2009) (seriál)

Glee je seriál, který kvalitou nedokáže konkurovat jiným seriálům (TBBT, House MD, ...). S každým dílem se ale posouvá dopředu a vypadá stále slibněji. Navíc nastavil novou laťku pro budoucí seriály a ve své kategorii - hudební - jednoznačně nemá konkurenci. A můžeme jim vyčítat auto-tune při tom množství písní? 4* za to, že se nebáli a přišli s tímhle naprosto geniálním nápadem a taky za to, že vnesli světlo do seriálové tmy.

Blbec k večeři (2010) odpad!

Opět remake - jeden z těch nekoukatelných. Zaujal mě scénář, takže se velice ráda podívám na originální verzi (která má také znatelně lepší hodnocení).

Hilda (2009)

Skvělá práce! Nechybí humor, napětí, akce ani romantika. Ohledně životopisných filmů jsem vždycky skeptická, ale byla jsem 100% spokojená, a tomu odpovídá i mé hodnocení.

Koupili jsme ZOO (2011)

We Bought a Zoo se skládá se spousty drobností, které tento film vyzdvihují vysoko nad průměr úrovně dnešní kinematografie. Bohužel některé scény ho naopak srážejí hluboko pod průměr, takže se střelka zastavila zhruba někde uprostřed. Na zpestření dne ale opravdu postačí.

Papírový hrdina (2009)

Moc pěkný kousek, jen špatně uchopený. Něco v tomhle filmu prostě není správně. Ale o originalitě a kvalitě není pochyb. Za podívání určitě stojí.

Dr. House (2004) (seriál)

Tak a je konec. House M.D. je pro mě jeden z mála seriálů, které měly všechny díly kvalitativně na výši. V Housovi najdete díly skvělé a dobré, špatné díly prostě nemá. I když jsem se bála zpracování posledního dílu, tak jsem nakonec byla spokojená. Od prvního do posledního jsem si to opravdu užila. Budeš nám chybět Housi!

Hranice života (2005)

Zvláštní film. Marc Forster se pokusil ztvárnit něco, čemu sám nerozumí. Vizuálně je to naprostá paráda. Hezky se to sleduje a zanechá to dojem. Ale kdybyste po mně chtěli vědět, o čem to bylo, tak vám to převyprávět nedokážu.