• Krátkometrážní
  • Hudební

Až po uši (2014) (seriál)

1.Série byla svěží, vtipná a na české poměry nadprůměrná. Charakter postav se vyvíjel, děj se posouval. Ve 2.sérii se to celé zhoršilo. Spousta vynucených momentů, které se za každou cenu rvaly o to, aby byly vtipné. Nebyly. Párkrát se člověk zasmál, ale jinak to bylo celé přiškrcené. Děj žádný, nikam se to neposouvalo. Další série snad nebude.

Učitelé na zakázku 2 (2015)

Dvojka o poznání horší. Mraky trapných scén, které se snaží působit vtipně, avšak jim to nevychází. Občas to šlo, ale víceméně to ve většině času mizerně skřípalo.

Srdečně vás vítáme (2017)

Francouzi opět dokazují svou kvalitu v komediálních filmech. Každý rok natočí ztřeštěnou komedii, u který se rvu smíchy. Pro rok 2017 zatím vládne tato!

To (2017)

Oproti verzi z roku 1990 toto bylo mnohem děsivější. Přesto mám pár výhrad zejména ke konci, kde se mi víc líbila právě ta původní verze. Na 5 to ovšem bez problému stačí.

Musíme se sejít (2016)

Tohle byla taková bejkárna, až jsem tomu musel naložit plný počet :D Když člověk bude vnímat pouze situace pro pobavení a nebude koukat na to ostatní, tak si to v rámci možností užije.

Aussig (2010)

Takovouhle debilovinu může natočit jedině dement...

Rosemary má děťátko (1968)

Když porovnáme styl natáčení hororů dříve a nyní, tak je to jako nebe a dudy. Tyto starší horory nejsou ani trochu hororové, ba naopak. Tady chybělo úplně vše od napětí až právě po samotné prvky hororu.

Kriminálka Rumburk (2016) (amatérský film)

Na to, že je to amatérský film, tak to nebylo vůbec špatné. Dost jsem se nasmál.

Lajna (2017) (seriál)

Langmajer válí, a to brutálně. Svými hláškami mě dostával téměř v každým díle do kolen. Jen mi připadalo, že ke konci už trochu docházel dech.

Naprostí cizinci (2016)

Nečekal jsem, že mě to zaujme natolik, že dám plné hodnocení. Ale děj byl poutavý, námět originální. Sice to bylo místy docela přehnané, ale to se dá skousnout. A ten konec? Nečekaný, za něj velké plus.