• Pohádka

Pianista (2002)

To byl fakt příšerný film. Ale jako ne film, ale doba, a za to film nemůže. Film jako takový velice zajímavý. Pro mě žádnej doják, ale "nádherně" zobrazená šílenost druhé světové války. 3,5*

Láska na vlásku (2014)

3,5* Nebylo to špatný. :) Ale ani kdovíjak úžasný. Ale lepší průměr to byl.

Želvy Ninja (2014)

Kamera fajn a želvy vtipné, i když už docela ohraným způsobem. Toť bohužel vše. 2,5*

V oku tornáda (2014)

Mě se to líbilo. I to mělo supr obsazení.

Tři bratři (2014)

Milé obsazení, ale to je tak všechno. Ani skvělý ansámbl a nádherná Hluboká nezachrání špatný film. Rychle odbyté pohádky nejsou problém. Líbí se mi jakási skoro originální verze pohádek. A ačkoli muzikály miluji, vidím že to není záruka. Vůbec se mi nelíbilo, jak se neustále zpívalo, až skoro nebyly poznat písničky, pak Svěrákovská komunikace s dětmi, pedofilie s Karkulkou, atd. Čekala jsem tedy o hodně víc.

LEGO® příběh (2014)

Film, který je vtipný novým způsobem, ačkoli jsem myslela, že už to není možné. Originální. A to se cení. 4,5*

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Tak i já konečně díky dlouhé cestě autobusem z Londýna :D A nebylo to špatný. Martina mám hrozně ráda, a občas i vtipy stály za to. Já však nadšeným fanouškem LOtRa nejsem, takže to byl spíše takový průměr. Ale milý. :) Počkám si na pokračování.

Muž z oceli (2013)

Tak to byla hrozná blbost. Pořád jen něco padalo, někdo se s někým nesmyslně pral a celkově tam bylo takových nesmyslností, že to celé byl jeden velký nesmysl.

Lucy (2014)

Sympatické je, že je konečně u takovéhoto filmu hlavní hrdinka žena. Neubráním se srovnání s Všemocným, jelikož jde v základě víceméně o totéž. Obojí však jinak podané, chápané a prezentované. Všemocný je hravější, jednodušší a odlehčenější. Naopak Lucy jde daleko více do hloubky, je vážnější a snaží se něco sdělit. Začátek byl hodně zajímavý (líbí se mi, jak byla vyklepaná, protože většina hrdinů bývá nepochopitelně v klidu), pak trošku přestřelili (nechápu proč jsou všude nutné přestřelky, honičky v autech s nesčetnými bouračkami a podobné akčňoviny) a konec mi zase připomněl film Stroj času :D. Proti konci filmu vlastně nic nemám. To se vlastně teoreticky logicky dalo čekat, avšak je to lepší než hrdinku zlikvidovat a neřešit tak následky. Samotný proces vnímání energie věcí byl však moc zajímavý. Celkově 3,5*, protože prostě proto. :D Maličko hlubší obyčejný akčňák, dalo by se to tak říct. P.S. Čekala jsem víc Morgana, který tu měl opravdu jen "štěk".

Nymfomanka, část II. (2013)

Užuž jsem chtěla napsat, jak je ten Seligman dobrá postava, neutrální, chytrý, nesoudí, a pak ten konec... no co už...