• Pohádka

Turbulence (1997)

Bylo to tak akorát napínavý, sem tam klišé a sem tam i vtipný. Jasný že to byla blbost, ale oddechová. I když letuška byla děsná kravka.

Out with Dad (2010) (seriál)

Mě to hrozně baví. Je to jednoduchý, krátký a výstižný. Příběh jako ze života s normálními lidmi. Ukazuje věci, které mě třeba vůbec nenapadly, nebo bych si je neuvědomila. 4,5*

Cellular (2004)

Dokonalý. Mělo to vše, co to mělo mít a nic tomu nechybělo. Opravdu nevím, co bych vytkla, takže plný počet.

Nejpevnější pouto (2000)

Dokonale opsaná Dlouhá cesta... (nebo je to naopak?) na tom ale nezáleží. Bohužel tohle bylo, hlavně u konce, zbytečně natahovaný zdlouhavě nudnými záběry. Nejhorší asi bylo, že jsem po zajímavým začátku čekala úplně jinou (lepší) zápletku. Hodně slabé klišé. A kromě Hartnetta jsem to ani nikomu nevěřila.

Já, mé druhé já a Irena (2000)

Kdybych se na to podívala dneska, asi bych to nesnášela. Ale já to viděla ještě na základce, kdy pro mě hlášky zlidověly, a tak (až na některé nechutnosti) to beru.

Ten kluk (2007)

Tak tim koncem mě teda naštvali. Chtěla jsem dát víc, ale... proč?? 3,5*

Princezna a žabák (2009)

New Orleans a jazz není zrovna moje krevní skupina, ale příběh krásný a především hravě vtipný. :)

Blbec k večeři (2010)

Zdaleka to není to samý, ani podobný a ani vzdáleně tak vtipný jako originál. Tyhle pokusy o remaky jsou většinou jen smutnou ukázkou amerického egoismu. Američané by předně měli zůstat u vlastní tvorby.