• Pohádka

Vlk z Wall Street (2013)

Slyšela jsem, že je to sprostý, no co, v poslední době je spousta sprostých filmů a seriálů, mě jen tak něco nerozhází. Na tohle jsem ale fakt připravená nebyla. Příjemně mě překvapuje, co všechno je Leonardo schopen udělat, zároveň mě však ve stejné míře nepříjemně překvapuje, co všechno je OCHOTEN udělat. Udělat či zahrát. Tři hodiny jsem musela dát nadvakrát a neodnáším si z toho filmu zhola nic. Skvělý Leo je to jediný, co mě donutilo vidět film až do konce. Ten chlap už by vážně měl mít oscara. Jenže si nejsem jistá, jestli tohle je ten správný film, za který by ho měl dostat. Jakto, že se tenhle film dostal vůbec do nominací, sakra??

Fantastická čtyřka (2005)

A jako proč ne? Bylo to lepší než Avengers, při kterých jste museli znát dalších 20 okolních filmů, aby vám to přišlo dostatečně dobrý. Ale Avengers čerpali z dobré vizuální stránky. Fantastická čtyřka má zase vtip, skvělé herce a nadsázku.

Bling Ring: Jako VIPky (2013)

2,5*. Je to teda mnohem lepší než Spring Breakers, ale Sofia prostě netočí filmy pro mě. Dlouhý nudný záběry, skoro žádnej příběh a prázdný charaktery. Jo, něco z toho možná je účel (cítit povrchnost a drzost teenagerů, atd.), ale tohle není můj šálek čaje.

Babovřesky (2013)

Rozhodně se to nedá přirovnávat ke Slunce seno, ale svůj styl to má.

Babovřesky 2 (2014)

O něco lepší než jednička. Hlavně vtipnější.

Box (2009)

První půlhodina byla fajn, ale pak to bylo co? :D Blbost.

Skrytá identita (2006)

Takovej debilní konec..... ale kdo zná DiCapriovi filmy, neměl by bejt překvapenej. A Scorseseho taky. Je to vážně cvok. Ani nevím, proč se na ty jeho filmy pořád dívám. Jednoduše: První půlhodina nuda, pak hodina zajímavá a poslední půlhodina.... bez komentáře.

Sherlock (2010) (seriál)

Konečně Sherlock jak si ho představuju. I když jsem tomu z počátku moc nevěřila, naštěstí to není žádnej kung-fu trapák jako Downey. Inteligentní humor miluju! 4,5*.... EDIT po s02e01: Jo, a co se týče dabingu, viděla jsem oba (AXN, ČT2), a musím říct, že než AXN, tak radši originál, ale než originál, radši Dyka. S dabingem si více užiju reakce a výrazy postav, a to co předvedla ČT2 s dabingem i s nápisama je nádhera. Nic proti Šťastnýmu, ale jeho Sherlock je naštvaný zuřivě, zato Dykovo je naštvaný tak nějak hravě a více to k němu sedí. EDIT po s02e03: A ta geniální kamera! V životě jsem neviděla propracovanější záběry (např. když se bavili před krbem nebo odraz na náhrobním kameni). Vždy jsem na něco takového čekala. A až doteď jsem to nedostala. A nejvíc miluju tu dokonalou dvojku. Každý sám ujdou, ale spolu to je teprve klasa. (I když Martin Freeman je stejně nejlepší :)) Já nevím co víc říct. :) A ani nevím proč dále váhám dát tomu plnej počet hodnocení. Kamera, herci, vtip, Anglie, přátelství, génius, který nezapadá, všechno sedí! A omlouvám se za tento emoční výstup, normálně se mi to nestává (a zase dlouho nestane), ale nemohla jsem si pomoct. 1. série - 85% (95%, 75%, 85%), 2. série - 100% (100%, 85%, 95%), 3. série - 70% (45%, 70%, 90%)

Mejdan v Las Vegas (2008)

Tak nějak nechápu, jak jí nakonec vysvětlil to s tím prstenem. Nebo jakto, že jí to najednou nevadí. Což bohužel je asi jediný důvod proč 3,5*. Jinak to bylo fakt svěže vtipný, ale Astonovi jsem to nějak nevěřila.