Líbáš jako ďábel (2012)

Filmy takovéhoto typu teda opravdu nemusím. Jsou takové nic neříkající, a člověk si akorát myslí, že režisérka neměla co na práci, a tak prostě něco splácala dohromoda. Tak alespoň ta jedna hvězda za to, že je to český film.

Con Air (1997)

Skvěle natočenej film. Je dobrý, že film není tolik přeplácanej hromadou herců z hollywoodu. Takovýchto filmů moc není.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Osobně si myslím, že mělo zůstat spíše u trilogie. Čtvrtý díl mi přijde už trochu navíc. Nicméně se povedl, a jestli udělají ještě další dva díly, které budou mít alespoň stejnou kvalitu, tak proč ne.

Smrtonosná past 3 (1995)

Bruce Willis, Jeremy Irons a Samuel L. Jackson. To je trio, které tomuto filmu dodává na jedinečnosti.

Smrtonosná past (1988)

Perfektní film. Bruce Willis se zde předvedl v nejlepším světle. Smrtonosná past se mi líbí mnohem víc, než Smrtonosná zbraň. Nedá se říci slova proti.

2Bobule (2009)

Dvojka je sice o trošku slabší než jednička, a duo Krampol-Švandová tomu už moc nepřidají, ale jinak se mi film celkově líbil. Přijde mi, že dvojka je oproti jedničce hektyčtější, a tak trochu zmatenější.

Bobule (2008)

Jako spousta čechů, jsem si i já oblíbil moravu jako nádherné místo. Proto mě tento film potěšil. Co mi ve filmu schází, tak víz záběrů z moravy, jinak pěkný.

Bílá jachta ve Splitu (1939)

Mě se tento film celkem líbil. Na Cestu do hlubin študákovy duše a školu základ života to sice nemá v žádným případě, ale jinak se na to dá podívat v dlouhé chvíli.

Pat a Mat (1979) (seriál)

Vždy, když vidím ytto dva ňoumy, tak se skvěle bavím. V duchu si říkám, že nikdo nemůže bejt takhle blbej. Ale není to o tom, kdo je ajk blbej, ale jak z problému dokáže vytančin. A ťemhle dvěma koumákům to jde výtečně.

Den poté (2004)

Efekty a herecké obsazení je pěkné. Ale děj alinko pokulhává. Není to ale zase tak strašný. Jen mě udivuje neustále ta americká mentalita. Jsou v knohovně, a potřebují se zahřát. Knihovna je narvaná POLICEMI s knihami a STOLY A ŽIDLEMI. A co američani udělají ???? Spálí polovinu knih z knihovny. A nevíc mě dostala jedna scéna. Černoch se zeptá, jednoho kluka, kde sehnal tu židli. On odpoví v hale proč ??, (člověk už si myslí, že je napadlo začít pálit dřevo), když v tom černoch řekne: Jdu s tebou.