Mrazík (1964)

Nejpohádkovější pohádka: Mrazík.

Nemocnice na kraji města (1977) (seriál)

Nevím proč, ale tento seriál mi sedí do letního období. Ani nevím, jestli se mám rozepisovat. Asi takhle: kdo viděl, tak ohodnotí. Podle mě perfektní český seriál s Ladislavem Chudíkem co by primářem Sovou.

Věznice (2000)

Celkem sympaticky udělaný filmeček. Žádná velká zběsilovka. Hlavně, že se na to dá koukat. Je zde vidět, že Edward Furlong už není ten malej kluk z terminátora.

Ocelová pěst (2011)

Myslím, že tento filmeček se povedl. Nejprve jsem si myslel, že to bude nějaká narychlo splácaná kravina, a že na to ani nepůjdu do kina. Naštěstí jsem nedal na první dojem a do kina nakonec zašel. A musím říct jen toto: *****

Avengers (2012)

Nemám moc rád, když se takto dávají dohromady komiksoví hrdinové. Mám raději, když jsou samostatně, nebo když jsou ve filmu maximálně tak dva. No ale co. Je to příjemná podívaná, tak 1*, za vizuální a jiné triky druhá * a třetí hvězda za super herce Samuel L. Jacksona.

Rudá záře nad Kladnem (1955) odpad!

Stačí několik tohoto paskvilu, a člověk má dost. Film se hodí leda tak na mučení zajatců. Stejně jako ve filmu Cesta ke štěstí, tak i tady ja komunistické propagandy víc než je zdrávo.

Cesta ke štěstí (1951) odpad!

Stačí si přečíst obsah, a každému ihned musí bejt jasný, jak je tou komunistrickou propagandou film nasáklej. Vydržel jsem se an to dívat asi dvacet minut a měl jsem dost.

Hodina pravdy - Černobyl - nultá hodina (2004) (epizoda)

V tomto dokumentu je nádherně vidět, že když se do řízení jádrový elektrárny pustí idiot, tak to vždy dopadne špatně. Jinak tento dokument je perfektně spracovaný. Je toho zde popsáno spousta, a je to hlavně popořadě. Někderé obdobné dokumenty jsou zmatené a nicneříkající.