Simpsonovi ve filmu (2007)

Musím říct, že Simpsonovi ve filmu se povedli. Musím říct, že jsem se vůbec nenudil. Ale jako obvykle se zde předvedla americká mentalita. Skleněná báň byla položena na zem. A by se všichni ostatní dostali ven, stačilo, aby se podhrabali. :D :D Ale to by byl konec filmu už po patnácti minutách:P, takže se to dá snýst.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Homerovy a Bartovy hlášyk jsou prostě dneska už klasikou. Já miluju soboty; Je středa Homere; D´oh.

Cirkus Humberto (1988) (seriál)

Mistrovské převedení knihy. Tenhleten seriál se mi hrozně líbí, a mohl bych se na něho dívat pořád dokola.

Saturnin (1994)

Nádhernej film. Nejlepší je ale ovšem Oldřich Vízner coby Saturnin. Jeho hlášky a rady podané s ledovým klidem a moudrostí mě vždycky hodně pobaví.

Pomalé šípy (1993) (seriál)

Není to špatný seriál. Když člověk nemá co dělat, tak se na to rád podívá. Každej má svůj vlastní názor.

Školní výlet (2012)

Myslím, že je to udělaný celkem pěkně. Pěkně jsem si u toho odpočinul.

Apocalypto (2006)

Hodně dobře udělaný historický film. Stejně tak jako umučen Krista, tak i Apocalypto mě oslovilo svou úžasností, a hlavně mluvení starobylými jazyky.

60 sekund (2000)

Jako milovníkovi aut se mi film hodně líbí. Myslím, že film je udělanej hodně pěkně. A taky je se na co koukat.

Univerzální uklízečka (2005)

Konečně něco, u čeho si člověk odpočine a vůbec se nenudí. Něco takovýho už bylo pitřeba. Bravo Maggie Smith a Rowen Atkinson. Bravo.

Terkel má problém (2004)

Evropský animáky mám rád. Moc jich není. A je to alespoň něco jinýho, než auta, shrek apod.