Bejvalek se nezbavíš (2009)

Príjemné prekvapenie s príbehom o láske ktorých je na mraky.Dobrý príbeh,dobrý McConaughey ale vynikajúci Douglas ktorý bol skvelým prínosom pre tento film ale aj oživením deja a aj preto dávam štyri hviezdy.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Game of Thrones je neskutočne vymakaný a prepracovaný fantasy seriál ktorý na obrazovkách určite chýbal.Krásne prostredie,výborné dialógy a dobre zvládnuté po hereckej časti.Príbeh je naozaj veľmi chytľavý len mne osobne tam chýbala nejaká tá väčšia bitka aspoň jedna, ináč absolútna spokojnosť.Už teraz sa teším na druhú sériu.

Drive (2011)

Kamera,zvuk,réžia,Gosling,Mullingan skvost za rok 2011, ktorý nemá seberovného protivníka vo svojom podaní.Krásna pocta skoro zabudnutému žánru ako je film noir.Treba vidieť minimálne 5-krát a príde lepší a lepší zážitok.95%

Voda pro slony (2011)

Tak toto je presne ono čo očakávam od romantickej drámy 21.storočia.Filmov z prostredia cirkusu je málo ale tento bude patriť medzi špičku.Skvelý Pattinson nádherná Reese Witherspoon jednoducho krása ,ktorá ma dostala všetkými desiatimi a tá Rosie nádhera.90%

Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

Seriál Bordwalk Empire hodnotím po zhliadnutí obidvoch sérií ,pretože u druhu takéhoto seriálu neviete čo a kedy ovplyvní vaše hodnotenie ale pekne postupne.1.séria:Scorsese v pilotu nasadí latku pekne visoko a v ďalších častiach sa to len koriguje aby nestrácal seriál na dychu.Buscemi podáva bravúrny výkon ale taktiež dobre sekundujúci Pitt a Shannon.85% 2.séria ma vtiahla do deja ešte viac a postupom času ma svojím výkonom očaroval Michael Pitt.Skvelá zápletka druhej série pracuje ešte viac ako prvá séria.Po 11 častiach druhej série by som dal čistých 5 hviezd.2.séria 12 časť tak to, čo sa stalo v poslednej časti tak to čakal asi málokto a určite boli zaskočený mnohý ale nechcem prezrádzať.Tak po tejto časti sa troška obávam či bude Boardwalk Empire fungovať tak ako predtým.85%_3.séria Návrat do Atlantic city po tretí krát sa v niektorých častiach vydaril na jednotku. Nové tváre, nové príbehy, návrat starých tvárí a ich problémov. Mierne sklamanie z úvodných častí ale druhá polovica série, vyvrcholenie série Fantastické. Keď som vravel niečo o fungovaní seriálu, následkom akcie v poslednej časti druhej série, odvolávam. Seriál funguje ako predtým, nemôžem sa dočkať štvrtej série. 3. séria 85%

Transformers 3 (2011)

Tretí Transformeri sa snažia zapôsobiť na široké obecenstvo divákov, čo môže byť na škodu.V prvej a druhej časti hrali hlavnú úlohu herci a vedlajší boli roboti teraz je to presne naopak , hlavnú úlohu preberajú roboti a herci sú postavený na vedľajšiu kolaj aj keď mi to osobne neprekáža.Ale hlavným cieľom tohto filmu je pobaviť divákov a očariť publikum megalitickými efektami.Záverečná bojová scéna keď sa to dá tak povedať,ktorá trvá cca hodinu je neskutočne bombastická nato aby som dal filmu iba tri hviezdy.

Voják (2006)

Filmové béčko o chlapíkovi ,ktorý všetko a všetkých porazí v štýle 80. rokov.Pri sledovaní filmu vypnúť mozog a diviť sa čo všetko dokáže.

Mafiáni (1990)

Scorseseho vysoká škola v obore mafie s názvom Goodfellas je klasikou s výborným ale hlavne s pravdivým príbehom. O hereckom obsadení netreba hovoriť všetko klape ako má ,Pesciho výkon zaslúžene odmenený.Dve a pól hodiny mafiánskeho prostredia jednoducho krása a obdiv tomuto filmu.

Na hraně temnoty (2010)

Mel Gibson v snahe vrátiť sa do prvej ligy, no nieje všetko také jednoduché.Campbellova réžia pracuje dobre ale mínusom tohto filmu je príbeh,ktorý je troška pritiahnutý za vlasy.Pozitívum filmu je jeho slušný záver.

Milý Johne (2010)

Dosť milé prekvapenie,ktoré sa odohráva medzi dvomi zamilovanými ľudmi.Chémia medzi hercami pôsobí dôveryhodne a réžia patrí medzi tie lepšie.Pekné,smutné,zamilované,prekvapivé jeden z filmov ktorý strávia aj tý náročnejší.