Chladnokrevný (2012)

Až do záverečnej polhodiny to je solídne, zábavné Béčko s poriadnou fujavicou.

Spící agent (2015)

Miestami zábavné Béčko, miestami však nie. Kvôli Kirsten Stewart, ktorú mám v obľube, nadhodnotím. Takže veľmi slabé 3 hviezdy.

The Mandalorian - Kapitola 4: Útočiště (2019) (epizoda)

Celý obsah tejto epizódy som už videl len v iných kulisách a po X-tý raz to bolo predvídateľné a nudné. Pripadalo mi to ako epizóda Hercula s Kevinom Sorbom alebo nejaký priemerný, zabudnutý film z 90siatok. Toto proste nieje Star Wars.

Za sklem - Série 3 (2019) (série) odpad!

Tretia séria už ani nemá ambíciu byť seriálom ale akousi variáciou na realitu ktorá je absolútne tendenčná a dezinformačná. Vzhľadom na to, že sa v čase uvedenia zvolebnievalo, sa dá tento počin označiť, podobne ako filmy Únos alebo, neskôr uvedená, Sviňa, za politickú propagandu.

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Vizuálne aj dejovo odpudivé, presne ako Horná dolná.

Černobyl (2019) (seriál)

Nadpriemerný seriál ale určite nie najlepší. Ľudia zabúdajú že sa jedná o produkt zábavného priemyslu.

Zátah: Vykoupení (2011)

Doslova akčne porno, orgie násilia. Skvele natočené brutálne akčné scény s dobrým tempom a lahodnou choreografiou. Brokovnicová pasáž je absolútne TOP! Hollywood sa má čo učiť od tejto Indonézskej akčnej pecky.

96 hodin: Odplata (2012)

Dojná krava na peniaze, inak sa tento film proste nazvať nedá. Oproti prvému filmu to bolo vo všetkom horšie. Ani tá akcia nebola zábavná. Zbytočné pokračovanie so zlým strihom a to ešte bohvie o čom bude trojka...

Konečná (2013)

Akčné Béčko plné klišé, ktorého prvá polovica je rozhodne lepšia ako druhá. Práve s blížiacim sa koncom narastá počet smiešne vyzerajúcich (nie vtipných), respektíve prepálených scén (finálny súboj na moste).

Špión, který mi dal kopačky (2018)

Komédia ktorá nieje vtipná, je v nej veľa prepálených momentov a dialógy (obzvlášť tie Kate McKinnon) sú neskutočne stupídne. Je to škoda lebo sa na ňu celkom dobre pozerá ale vždy hrá tak trochu pi*u. Dve hviezdy za to že obidve herečky sú pohľadné, inak to za veľa nestálo.