Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)

Velice nudný, nezáživný seriál, který je vlastně o ničem... Opět vidíme klasickou americkou rodinku a teenagery, který ale ničím nezaujmou a vlastně se jejich postavy nějak nerozvíjejí. Hlavní obsazení seriálu je taky největší mínus, možná Mila Kunis stojí za zmínku, ale to je bohužel všechno. 10% a jedna hvězda.

Velký Jake (1971)

Klasický western v podání Johna Wayna a jeho komparzu... Nejde o nějaké veledílo, film je od začátku průměrný a člověk pořádně neví, co to je vlastně za žánr. Osobně se mi film jeví jako westernová komedie hraničící až s absurdností. Speciálně konec filmu je trapný a nezáživný. 50% s odřenými uši.

Četník a četnice (1982) odpad!

A opět tady máme další pokračování vtipného Cruchota v podání Louis de Funès, No vtipné? Člověk by si myslel, že tvůrci dostanou rozum a po ufounech už nebudou dále točit další filmy. Ale ne! Dokud to nese, tak přeci je škoda toho nevyužít... Tak jakou bizarnost ti šikulové vymysleli? Přeci přidáme krásné četnice, aby to táhlo, přidáme hlavního padoucha, kterého šlohli z Bondovky, jenom ten kocour mu chyběl a vznikne veledílo odpadu četníků... Tedy veledílo bylo s ufouny, ale tohle si drží klasické dno odpadu, nevkusu a ničeho originálního... Odpad.

Četník a mimozemšťané (1979) odpad!

To je tak, když klasická francouzská komedie se snaží propojit s něčím jako je sci-fi... Co z toho může asi vzniknout? PARODIE na komedii, na kterou se nedá dívat, vtipy téměř žádné a pouze trapný pokus o humor... Mám rád filmy s Četníky, ale musím dát odpad, ani Louis de Funès to nezachrání... Film je naprostou ztrátou času. ODPAD 0%

Malá velká liga - Miluji tě, ty vole. (2023) (epizoda)

Všeobecně vzato, co všechno vyprodukuje Prima, tak ve většině případů se nedá na to koukat, viz. jejich pýcha Eliška a Damián, či Zoo... Ano seriál vykrádá americký film Malí obři z roku 1994, snaží se napodobit Lajnu... Ovšem neurazí to a hlavně dá se na to koukat a člověk dokonce najde sem tam nějaký vtip. Marek Němec je asi největší plus tohoto projektu, který je na něm postaven. 50%

Grinch (2000)

Rodinný vánoční film, který neurazí. Dříve jsem nebyl nějaký fanoušek tohoto filmu, ale musím říct, že i přesto, jaká je to vlastně blbost, tak dokonale funguje a mnoho lidí by si vánoce bez tohoto filmu nedokázalo představit. Jim Carrey (Grinch) je zde ve formě a táhne svými kousky celý film, zdatně mu sekunduje Taylor Momsen (Cindy Kdovíjaká) a opomenout se nesmí ani krásná Martha v podání Christine Baranski. 4 hvězdy a 60%.

Cry Macho (2021)

Samotná myšlenka filmu není vůbec špatná, ale bohužel to její provedení je děsivé.... Film na můj vkus až moc přeskakuje a mnohdy nedává smysl... Poslední Easwoodova role pašeráka se mi líbila ve stejnojmenném filmu, kde působil jako kdyby nezestárl. Ale tady? Ano má věk, ale na první pohled je vidět, že se mu špatně chodí a řekněme, že ne úplně se mu ta role věří... Obsazení dalších hvězd taky moc nerozumím, jsou dosti nevýrazné a ničím nezaujmou... Natož hereckými výkony... Každopádně dávám dvě hvězdy, jednu za nápad, druhý za Clinta, ale prosím tohle už nikdy... 40%

Honkytonk Man (1982)

Absolutní a milé překvapení, tak by se dal film shrnout a úplné vybočení od Eastwoodova stereotypu drsného chlápka. Tenhle film překvapuje, sice jeho stopáž je dost dlouhá a v některých (asi dvou) případech má film doslova hluchá místa, kde se člověk nudí, ale příběh je zde silný a syrový, takový jako má Road movie být. Bonusem je zde hudba, která působí komorně, ale když jí zpívá Eastwood v závěrečné scéně, tak nemůžete odtrhnout oči od obrazovky. Kvalitní film, určitě si zaslouží plné ohodnocení pěti hvězd a 85%.

Blázním z tebe (1953)

Tohle bylo a bude vždycky dokonalý a Pepe Le Pew je frajer. 85%

Pomsta šprtů 3: Nová generace (1992) (TV film)

Tvůrci šprtů se měli držet tohoto mota: V nejlepším se má přestat. A v případě tohoto filmu a pokračování v podobě 4 filmu to platí stonásobně... Film je špatný a neutáhnou ho ani herci z původního prvního filmu. Mě jako fanouška prvního filmu a Ženatého se Závazky těší návrat Teda McGinleyho, ale nemohu se ubránit tomu, že tvůrci právě chtěli se přiživit na jeho slávě, ale svou roli Stana Gebla zvládá dobře. Asi bych řekl, že je to hlavní tahoun, protože co si budeme povídat Robert Carradine alias Louis působí těžkopádně a nezajímavě, stejně jako Julia Montgomery. Osobně tady u tohoto filmu budu trochu nadržovat, ale dávám nakonec tři hvězdy, protože film je oddychovka a vtipy (některé) zde taky fungují. 50%