Tajný projekt (2011) (TV film) odpad!

Tak já nevim.. Tomuhle "filmu" se musí dát buď za plnej počet, nebo to vyhodit do koše. Už dlouho jsem se u nečeho tak nezasmál, jako při sledování této slátaniny. :-D I tak dám odpad, ale dlouho na takový zážitek nezapomenu :-D

Fighter (2010)

4 hvězdy za Balea

Bílý Elephant (2011)

Každý rok jsou dva miliony dětí nucené k prostituci. Odhaduje se, že nezákonný obchod s lidmi, vytváří příjem 32 miliard dolarů ročně. Koukám, že vetšina lidí nepochopila význam a důvod proč vůbec byl natočen tento film. Hledáte zbytečně chyby u filmu, který poukazuje na dost závažný problém ve světě, hlavně v asii. Myslím, že i přes nižší rozpočet, se podařilo natočit kvalitní kousek, u kterého se rozhodně nebudete nudit.. pokud tedy nebudete hledat drobné nedostatky a zamyslíte se nad dějem.

Hanna (2011)

Ach jo... a to jsem se docela těšil. To je přesně ten druh filmů, po kterých si musím pustit znovu trailer a žasnout, kde vzali tolik akce a napětí. Trailer za 4****, film za 3***

Na tuhle nemám (2010)

Dlouho jsem se u dobré komedie tak nezasmál jako u této královsky "loserovské" pohádky. 7,5/10

Zrození šampióna (2009)

Moc dojemný příběh "obrovsky" sportovně nadaného chudého chlapce, který ke štěstí příšel díky své opatrovnici Sandře. Teprve až na konci jsem se dozvěděl, že je to podle skutečné události a to byla ta zlomová chvíle, kdy jsem se rozhodl dát tomuto filmu 4 **** , ale místy mi to přiělo příliš "americké"

Václav (2007)

Už jen kvůli Ivanu Trojanovi bych se na tento snímek mohl koukat dokola. Jeho postava je prostě hustá. Tento film mě "poznamenal" při letním cestovaní s kinematografem bratří Čadíků a ještě doteď někdy prohodím starou dobrou hlášku: "všechno bude" :)

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Takže všechny díly shlédnuty a konečně se může jít na 7. díl, který bude doufám o trochu víc akčnější než tento. Překvapila mě u této části zdlouhavost a skoro vůbec žádna akce. Čekal jsem apoň nějaký ten souboj s pánem zla, který se v tomto díle vůbec neukázal. Harry si už připustil fakt, že je ten "vyvolený", ale postrádal jsem nějakou ukázku toho, jak opravdu "mocný" dokáže být a jak to ostatním natře. Čekal jsem více soubojů mezi temnou stranou a ostatními. No snad se mi to vše dostaví v posledním díle, na který se chystám.

Aussig (2010)

Měl jsem to štěstí tento film shlédnout na slavnostní premiéře a ještě k tomu náhodou :) Jelikož pocházím z Ústí n/L a celý film se tam odehrává, nebudu se tajit zvýšenými sympatiemi. Překvapila mě ale zcela jiná več a to zpracování a hlavně dobrý scénář, který vyvrcholil nečekaným koncem.

Čarodějův učeň (2010)

Proč sakra tak předvídatelný a v něktrých směrech tolik omletý příběh? Občasné rádoby vtipné scény vůbec nebyly vtipné. Zas další story o mladém outsiderovi, který ...bla bla bla... vyvolený... bla bla .. špičaté boty.. bla bla ... za 5 minut naučené všechny kouzla... bla bla... zachraň svět... konec... Promiňte jestli jsem svým komentem někoho urazil, ale já to tak bohužel vidím :(