Letec (2004)

Jesli byl opravdu H. Hughes takový podivín, jak vypráví film, tak by si ode mě vysloužil nálepku podivín století. Pro mě ale zůstává géniem, který přinesl do světa letectví spoustu nových a přelomových věcí. Zpracování filmu je bezesporu kvalitní a M. Scorsese odvedl dobrou práci. Hughes ve mě zanechal pár pozitivních i negativních věcí jelikož při pohledu na to, jak se vypořádával s pánskými toaletami, nebo s drobky na saku mi naskalovala husí kůže.

Poslední vládce větru (2010)

Bohužel další z řady snímků, který nenaplnil moje očekávání a M. Night to "opět" projel na celé čáře. Doufam jsem, že díky vysokému rozpočtu bude mít vládce větru daleko větší spád i příběh. Jestli si režisér myslel, že film zachrání digitální efetky, tak se opravdu zmýlil. Celá ta historka o posledním vládci byla nudná, místy předvídatelná a zdaleka neuspokojivá, neboť po celý film se teprve učil ovládat živly. Aby toho nebylo málo, tak se stačil do konce filmu naučit pouze dva živly. Pokračování? V žádném případě!!

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Fenixův řád zas přináší kus něcěho nového a tajemnějšího. Síla pána zla roste a s ním i temná atmosféra.

Závody Nascar (1999) (seriál)

Odpad nedám už za tu snahu tvůrcu nečo vytvořit. Jestli se jim to nepovedlo je věc druhá.

Král dinosaurů (2007) (seriál)

Ani by mi to nevadilo, kdyby tento seriál nevznikl. Jediným kladem je podle mého názoru sbírání kartiček, které přinášejí zas něco nového.

Spiderman (1994) (seriál)

Kultovní seriál, který mi vždy zpříjemňoval sobotní vstávání. Co díl to nějaký nový záporák, který vždy chtěl buď zničit svět nebo zabít Spidermana. Bohužel se to ani jednomu nepovedlo a my jsme za to rádi :D

Oggy a škodíci (1998) (seriál)

Kocour Oggy a jeho povedení kamarádi do nepohody :D Výborný seriál pro pobavení celé rodiny, do kterého dokázali tvůrci nacpat opravdu vše. Během jednoho dílu jsme svědky neuvěřitelného dobrodružství, které boří všechny fyzikální zákony a nám se to líbí.

Princezna Sissi (1997) (seriál)

Z mého pohledu jedene z těch neutrálnějších seriálů pro nejmenší. Neoslní ani neurazí.

Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)

Příjemně strávených 157 minut ve společnosti Harryho a jeho přátel i nepřátel. Atmosféra přituhuje a my jsme byli v tomto díle svědky zrodu vy víte koho, prvího souboje mezi nimi a dokonce i pokukování po jiném pohlaví. Doufám, že v příštím díle dají větší prostor pro vzájemný střet Harryho a tamtoho :D

Van Helsing (2004)

Děj filmu mě docela překvapil a i celá ta mytologie upírů a vlkodlaků byla snesitelná dávala i logiku. Snímek nikterak neoslní, ale ani nezklame. Průměrná akční fantasy se spoustou středověko-bondovských hračiček :D