Čivava z Beverly Hills (2008)

Proč ty čivavy sakra mluví..? Bez toho by to bylo aj dobrý. Ale nakonec se to přeji jen rozjede a dá se na to dívat.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Ani 3 minuty se na to nedá dívat. Nechápu, že ty telenovely září takovýma barvičkama a i podle nich poznáte, jakej je to sranec. Na blití..

Paranormal Activity 4 (2012)

Záběry ze dne jsou naprosto k smíchu.. Záběry z noci už mají něco do sebe.. Děcko je hororový celou dobu, hajzl jeden je nechá všechny vyvraždit, přitom se o něho tak pěkně starali.. Nevděčnej parchant. Pár záběrů u kterých jsem se lekla tam bylo. Jinak nůůda. A to jsem na tom byla v kině aby byla atmoška.

Pusinky (2007)

Iška, Karolína a Vendula se nedostaly na podělanou vejšku. Se ani nedivím, když jsou tak vypatlaný. Samozřejmě to herci hrají dobře. To je tak vše, co by se mi na tom líbilo.

Ve znamení raka (2010) (seriál)

Cathy v situaci, která se může stát komukoli z nás. Miluju jak si užívá, miluju jak je sarkastická. Někdy se pořádně zasměju, ale už se našly i chvíle, kdy jsem měla na krajíčku. Jiná volba než 5 hvězd pro mě není. A strašně mě zajímá, jak to dopadne.

Atlas mraků (2012)

V kině jsem seděla zaražená do sedaček a za celou dobu jsem mrkla tak 2x aby mi nic neuniklo. Naprosto skvěle provedené a občas se musíte zamyslet jak to do sebe vlastně všechno zapadá. Herecké obsazení bylo bezkonkurenční. Práce maskérů je naprosto obdivuhodná, občas jsem některé herce v jejich rolích nepoznala... Prostě skvěle udělané sci-fi.

Hvězdný prach (2007)

Robert De Niro je naprosto sexy. Ve všech šatech, co měl na sobě. Film je naprosto úžasnej, napětí, láska, akce, vtip.. To mi stačí ke štěstí. Nejlepší jsou bratři usilující o trůn. Jak živí, tak mrtví. Je to něco co bych mohla vidět milionkrát po sobě a vůbec by se mi to neomrzelo. A navíc skvělá píseň na konci.

Znovu 17 (2009)

Lepší by bylo, kdyby se Zac přeměnil v Matthewa.. Jinak průměrná americká komedie u které se zasmějete.

Dvanáct měsíčků (2012) (TV film)

Vojtek, milion let, blonďatá hříva.. Hnus.. Honí se za třínáctkou Majkusovou jak nějakej pedofil. Jediná Žilková s Korolovou mě nejvíce pobavily a vyzdvihly tím mé hodnocení.