Znovu 17 (2009)

Romantická kejda,kterých tu už bylo až moc,nepřináší nic nového. Všechno jsme už tolikrát viděli. Co jsem ale viděla poprvé je Zac Efron. Tohohle nažehlenýho geje jsem fakt nemusela než se ukázalo že po něm zilion fanynek nešílí jen tak pro nic za nic. A světe div se hrát taky umí :D Takže jen kvůli němu 2☆.Celkem 45%.

Ve jménu krále 2 (2011) odpad!

Že Lundgren hraje v 80% v béčkových filmech (hlavně na starý kolena) vím ale co bylo proboha tohle? Příšerný paruky,kostýmy,kulisy,"herci", efekty.. A ten dabing ten to dodělal úplně. Nechápu proč někdo něco tak otřesnýho točí? I jako parodie to bylo šílený. Jediný co mě nadchlo bylo že máme s Dolphem stejnou palestinu :D 0%

Michael Jackson a Cirque du Soleil (2012) (divadelní záznam)

Paradoxne nejslabší Cirque du Soleil co jsem viděla. Toto je spíš pocta pro tanečníky a artisty kteří na tom rok dělali,nikoliv pocta pro MJ. Nektera čísla jsou choreograficky a provedením úžasna (smooth criminal,scream,dangerous..) ostatní působí až příliš zbytečne futuristicky a nesynchronně. Někdy je opravdu méně více..Jako fanoušek MJ a Cirque jsem si to ale užila. 70%

Babovřesky (2013) odpad!

Komedie? Ani omylem. 2x jsem vydržela koukat 10 minut na potřetí s flaškou vina jsem to dokoukala celý. Ani jednou jsem se nezasmala ani nepousmala. Noční mura.... 0%

Fakjů pane učiteli (2013)

Komedie přesně podle mého vkusu plus několik skrytých narážek viz AcAb na školní tabuli atd ;) Hlášky suprový takže se kino smálo celou dobu včetně mě. A co se týče hl.hrdiny.. tak to je sakra kus tenhle tuniso-něměc. 90%

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

Prvních 30 minut hodně keců málo akce pak už je to starý dobrý Rodriguez a krvavé cákance by i Dexter záviděl. Co se tyce příběhu/ů je to holt slabší ale i tak dobré. Kdo je fanda města hříchu určitě stojí za to vidět dvojku ;). 75%.

Zmizení (2013)

Na to že to detektivovi tak pálí a vyřešil všechny své případy je místama dost zaostalý, a nedocházejí mu souvislosti a to ani po hodině filmu,grrr...a co me dokáže vždy vytočit doběla proč nikdo nikdy nepovolá posily a každej se na tajnačku vydává všude sám..aaach jo!Jinak zhruba od 30té minuty filmu je děj víceméně jasný, takže se zas tak moc překvapení v závěru nečeká jak tu mnozí píšou...Hugh v pár scénách mírně přehrává, ale to k dodání dramatičnosti holt patří :) Děj ohraný a přesto zajímavý, určite stojí za to vidět i když pár věcí nebylo vůbec vysvětleno,což je chyba...Celkem 85%

Slepý, ale jen trochu (2009) (TV film)

Klasický scénář, chlápek se zamiluje, ona chvíli odolává, pak chlápek něco zatají, ona na to přijde , chvíli dělá drahoty a pak je happyend : )) A mezitím je to dobrá oddychová komedie, já francouzský humor miluju, takže ani tohle nepohaním. Celkem 60%

Křižovatky života (2013) (pořad) odpad!

Ne ne ne a ne! Vydržela jsem se koukat 2minuty, víc to nešlo...Námět asi dobrý ale to zpracování! Achjo...!

Pařba na třetí (2013)

Ať si kdo chce co chce říká já se smála od začátku do konce. Lidi klídek a bavte se a nesrovnávejte pořád jaká byla jednička a jaká dvojka , tohle je prostě praštěná komedie jak má být a tečka ;) Viděno v kině, 85%