Bůh masakru (2011)

Smála jsem se od začátku do konce. Polanski opět nezklamal : )

Hon (2012)

Absurdita která mě nadzvedávala ze židle,nekoukat na to v kině,tak to z nasranosti ani nevydržím dokoukat.SPOILER: Holčička si něco vymyslí,aniž by ji vlastně někdo pořádně vyslíchal (!) ,tak na základě toho rozmlatí hlavu chlápkovi,který zřejmě znásilnil celou vesnici,neboť skoro všechny děti mají zlé noční můry...uaaaaaaaaaa co to je tohle?? 2hvězdy pouze za dokonalé herecké výkony. Už nikdy více...tohle že je umění? Ale kdeže....

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Ano seriál který není z běžného života,ale o to je to víc zábavnější,absurdnější a střeštěnější.Seriál který mě ani po 150-té epizodě nepřestal bavit,stále si drží tempo,a minimálně 5x mě v každé epizodě rozesměje až na pár závěrečných dílů, které jsou naopak hodně dojemné.

Dr. House (2004) (seriál)

Zpočátku mě bavil tenhle seriál hodně,po několika málo seriích ale zjistíte že je to stále to samé,dokolečka dokola.Neurazí,pobaví,tu a tam se dozvíte něco zajímavého z nemocničního prostředí ale jinak průměr.Žádný vývoj,žádný posun,žádné inovace..Po 6té sérii už neudržel moji pozornost,bohužel

Dexter (2006) (seriál)

Seriál který stojí za to vidět,protože tomuhle vrahovi prostě musíte fandit. Ani po 7mé sérii úroveň neklesá,naopak 7má série patří k mým nejoblíbenějším .Těším se na 8mou která je bohužel (asi) i závěrečnou.