REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Tak to bylo maso. Doslova. Dlouho se mi nestalo abych musela odvracet zrak. Nebudu tu papouškovat jako dalších 90% uživatelů, slova jako surový špinavý syrový survival krásná příroda super kamera bla bla. Možná kdyby se drželi víc předlohy vyznělo by to líp. Takhle jsem si zbytečně celou dobu musela říkat že to už by dávno umrznul..některý scény viz šipka z útesu skrk borovici nebo plavení se ledovou řekou ještě v tom kožíšku, byly fakt přehnaný. Přitom příběh takový jak se stal byl sám o sobě fascinující. Možná i ten konec kdy byl skutečný Hugh Glass zabit indiány (kteří mimochodem nevím proč všichni vypadali jak zombíci), by byl lepší. Uvěřitelnější. No buď jak buď tenhle film z hlavy dlouho nedostanu. Útok medvědice to bylo něco tak hnusnýho že jsem ráda že jsem před kinem nevečeřela. Jestli Oscara pro Lea těžko říct. Zas tam toho tolik nenahrál krom funění do kamery, koulení očima a prskání. Oscara měl mit už dávno za několik rolí. Ale ať mu ho klidně dají. I tomu Hardymu...a vůbec všem za skvěle odvedenou práci a film na který jen tak nezapomenu. Celkem 90%.

Tři bratři (2014)

Chtělo to hodně svařáku abych to dokoukala. Jít na to do kina tak se zabiju. To ani nebyla pohádka ale muzikál...děs. Dyka můžu ale tady to nešlo a nezachránil to ani sympatický Klus. Celkem 20%.

Sněžný drak (2013) (TV film)

Asi něco špatně když mi je vic sympatický "padouch" Dracián než-li "hrdina" princ Jan. Pohádka kterou po shlidnuti okamžitě vypustíte z hlavy. Celkem 40%.

FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)

Prvních pár dílů super.Pak už se děj ubírá směrem jen k tomu aby všichni skončili tam kde se viděli. Přitom tam skončili právě proto že to viděli. Jako uměle se dostat na místo vize sednout si na gauč a říct : " budoucnost se vyplnila" tak to fakt né jako :D Nedivím se že to nemělo pokračování. Začátek slibny od poloviny čim dál větší průser... Celkem 60%.

Labužníci (2013)

No ja nevim..nevyužitý potenciál. Neslaný, nemastný...Divný konec. Spíš bych čekala že v tom bude pokračovat on a nebo "vyšinutej Noid". Každopádně potlesk za herecké výkony uvězněných... Jinak Mario de la Rosa je teda sexoš :) Celkem 55%.

Zmizelá (2014)

"Zoufalý manžel organizuje rozsáhlé pátrací akce a snaží se dělat vše možné pro to, aby se jeho žena našla". Cooo? :D Popisek zas k úplně jinýmu filmu asi...Docela zklamání. První půlhodina nuda, potom už je jasný jakým směrem se film bude odvíjet pak trochu drámo s chudákem "Barneym" a nakonec "happyend" :D Měl jí normálně opustit s jakoukoliv rozumnou báchorkou a ne tohle. Takže za mě slabší tři ☆. Celkem 60%.

Footloose: Tanec zakázán (2011) odpad!

Příšerný. Nejhorší "taneční film" co jsem viděla. Když už vybírám neherce, kteří absolutne neumějí hrát (což bych v tanečním filmu pochopila) tak sakra aspoň vybírám tanečníky kteří umějí tancovat! O ději se zmiňovat nebudu ten nemá žádný tan.film..ale tohle je teda něco otřesnýho...Celkem 0%

Rychle a zběsile 7 (2015)

Prostě pecka. Chvíli mi trvalo než jsem si zvykla na tu úděsnou kameru,toč kolotoč až se mi hlava motala... Ano je to všechno nerealný, scifi a všichni jsou nesmrtelný ale od toho to je film :) 100% akce která ani na minutu nepoleví a neskutečný doják,loučení a vzpomínání na Paula na konci filmu. "Zaporakům" Jasonovi a Tonymu se nedá nefandit :) Jen škoda že Tony Jaa neměl větší roli,je to proste hustej týpek. Super soundtrack. Viděno v kině. Celkem 90%.

Hodinový manžel (2014)

Po delší době dobrá česká komedie a to nejen proto že se natáčela u nás v Nymburce a že se tam i na vteřinu objevím :D Ale hlavně proto že tahla parta herců fakt funguje skvěle pohromadě. Lukáše Latináka mám ráda ze slovenské Partičky kde byl naprosto geniální. Matásek zraje jako víno. Polívka+Holubová klasika která nikdy nezklame. Jediného koho nemusím je Novotný. Nejenže to je antichlap stejně jako Chuck Norris ale co jsem měla možnost vidět na natáčení neskutečný arogant který po druhém zkaženém záběru seřval holčičku která hrála jeho dceru,div se málem nerozbrečela..Zpět k filmu. Scény v bance a na lanovce nejlepší. Smálo se celý kino a ja se skvěle bavila. Plus výborná hudba. Doporučuji. Celkem 85%