Hříšnice (2017) (seriál)

Z těchto (doufám, že jen) tří sérií stojí za zhlédnutí jen první. Ta je originální, napínavá, s pomalým až nudným rozjezdem ale o to lepším finále. Další dvě série velký sešup dolů a nezachránil to ani sympaťák Bill, kterého chápete čim dál míň.

Ozark (2017) (seriál)

Po velkém sebezapření a utrpení jsem dokoukala alespoň první řadu, aby bylo co hodnotit. Nuda, kecy, nuda, kecy, nuda a zase kecy. Jediný díl, který za něco stojí, byl ten první. Nesympatičtí herci co hrají nesympatické postavy. Není ke komu si vytvořit pouto. Kdyby celý Ozark shořel je mi to fuk. Velký špatný. Akce:0. Napětí:0. Humor:0. Drama:0. Nuda:100!.Nic pro mě.Ztráta času.

Daredevil - Nový ubrousek (2018) (epizoda)

Divné finále. Když ho šla zatknout policie proč tam šel Matt a proč tam nahnal i Bena? Poslední epizoda se jim nepovedla, jinak skvělý seriál.

Daredevil - Zaskočení (2018) (epizoda)

Od píchnutí injekce do dlaně po nasednutí do taxíku naprostá dokonalost. Tahle vězeňská scéna bez jediného střihu je geniální. Nejlepší díl ze všech dosavadních.

Daredevil - Zmrtvýchvstání (2018) (epizoda)

Kelly Family Fogíček konečně shodil tu hnusnou máničku a Matt je zpět ve svém černém sexy tričíčku :)

Daredevil - Halíř a desetník (2016) (epizoda)

Tady je ještě Frank slabým odvarem sebe sama. V Marvel's Punisher ho sešlapou do kuličky a ještě je schopný všechny rozsekat, tady mu provrtají nožičku a dají pár facek a skončí na nosítkách....

Daredevil - Bang (2016) (epizoda)

V Marvel's Punisher celé dvě série Frank neustále zdůrazňuje, že by nikdy neublížil ženám a dětem, když si v jednom díle druhé série myslí, že zabil ženu, tak se mu zhroutí svět a tady hned v prvním díle v nemocnici střílí po všech ženy neženy....Taktéž jeho rodinku mohli alespoň typově ponechat stejnou. Tady žena blond, tam bruneta...A český dabing Franka degradoval na měkotu.

The Punisher - Jizva (2019) (epizoda)

Tak to si děláš....On mu dodrbe ksicht že mu z něj pomalu nic nezbylo a Billy má po půl roce 3 jizvičky? Hmmm tak jó no...Vypadá ještě líp než předtím. Když už se museli na natáčení matlat s tímhle tak mu ten obličej mohli udělat odpovídajícimu tomu co se mu stalo. Velký fail toto...

Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019)

Zbytečně příšerně natažené. Zkrátit na půlku a i tak by se tam většinu času nic nedělo. Film který se mi druhý den vymaže z paměti. 60%