Outer Banks - Začátek (2020) (epizoda)

Příběh o rádoby amerických floutcích... tohle moc nedávám, ale prozatím to vypadá zajímavě. A hlavní čtvěřice mi docela sedí. 3* 68%

The Last of Us - Rodina (2023) (epizoda)

Trošku jsem se bál, že proběhne nějaká levá u toho jeho bratra. To by mi opravdu nesedlo. Takhle je to mnohem čistší. A nadále seriál postupně graduje. 5* 86%

1923 - O oceán blíže k osudu (2023) (epizoda)

Jako já chápu, že to potřebuje Sheridal trochu natáhnout. Ale takhle prznit a zbytečně protahovat linku Spencera... To mě teda pěkně sere. Už teď je jasné, že budeme mít druhou řadu, tuhle tedy nějak doklepu a bude se těšit na to až Spencer dorazí domů. 3* 68%

Velryba (2022)

Docela velkej náhul! Aronovsky šel zase do plnejch! Jednu hvězdu dávám za hudbu. Je brilantní. 4* 78%

Jedna rodina - Šaty na sambu (2022) (epizoda)

Faktem je že na to koukám hlavně kvůli Zuzaně Vejvodové. Ta ženská je naprosto skvěle napsaná a hraje to dokonale... Tak strašně mě sere, že to nemá obdoby. :-)) Hlavně za její výkon dávám 3*

Jedna rodina - Šťastnou cestu (2022) (epizoda)

Jedna rodina - Johan (2022) (epizoda)