Rec 2 (2009)

Jako mě první díl REC nadchnul, tak mě druhý díl REC zklamal. Nezklamal mě jako celek, ale jen ten konec mě naštval, protože první díl pusobil dost realně.Tenhle díl na mě pusobil dost Sci-Fi. Prostě kousnutí a vzteklina je určitě důvěryhodnější než ďábel a křížek na dveřích ..

Myčka (2001)

Tenhle je pro fanoušky West Coast Rapu. Lidi, kteří vědi kdo je Dr. Dre se na film určitě rádi kouknou, ale pro 'běžnýho' diváka ten film určitě neni.

Max Payne (2008) odpad!

FANOUŠCI HERNÍHO MAXE PAYNA TENHLE FILM PROSTĚ NESMÍ VIDĚT.

Demolition Man (1993)

Tohle je prostě klasika, která u mě nikdy nezestárne. 85%

Gamer (2009)

Jedna hvězdička za to, že vychytali chování lidí. Kdyby bylo možný takhle někoho ovládat, všichni by to hráli jen kvůli virtuálnímu sexu.

Disaster Movie (2008) odpad!

Parodiím už dávno odzvonilo a tohle je důkaz, že po Scary Movie 3 už se na všecky parodie měli vykáknout.

Faktor strachu (2001) (pořad)

Tohle nemá se strachem nic společnýho. Všechno je jen o tom kdo něco rychlejc zaběhne, nebo vyleze. Jediná věco, která tady stojí za zmínku je žraní těch hnusů, to se mi líbí.

Let číslo 93 (2006)

Byl by to tuctový film o přepadení letadla, kdyby ovšem nešlo o tak citlivou záležitost, která je známá celému světu. V tomhle případě na mě působí strašně vážně a představa, že tohle někdo opravdu prožíval mi vhání mráz na záda. Skvělá podívaná .. 80%

Česká RAPublika (2008)

Miluju rap a hip hop, ale tohle bylo špatný. Některý scény byly zajímavý, ale sledovat romskou komunitu, jak ztrapňuje rap, to už je na mě moc.

Soudný den (2008)

Někomu se to určitě líbí, ale na mě to moc paroduje 28 Dní Poté dokonce i po hudební stránce.