Úsvit mrtvých (2004)

1) opravdu jsem se bála.. 2) nepřišlo mi to stupidní (jako většina horrorů, zvlášť těch se zombíky).. 3) závěr mě rozsekal. WAU.

Muž z oceli (2013)

po příšerném sucker punch jsem si nejen oddechla, ale nakonec i zařvala radostí.. snyder's back! ..trochu jsem čekala, že půjde více poznat nolanův rukopis, ale prd - man of steel si jde originálně svou (tak nějak komiksovější) cestou, s dark knight se nedá absolutně vůbec srovnat.. zimmerova hudba jako vždy skvělá, herecké obsazení vyloženě lahůdkové, výprava i kostýmy (!) super.. celkově max. spokojenost.. opravdová válka DC vs. marvel konečně začala.

Garfield 2 (2006)

jak po prvním díle vůbec mohlo přijít pokračování, to nechápu..

Divočina (2006)

ani by mi možná nevadilo, že jde o vykrádačku, kdyby ta animace nebyla naprosto příšerná..

Lovecká sezóna (2006)

teddy bear picnic si teď zpívám vždycky, když jdu houbařit.. příjemná pohádka, bohužel vykrádající již existující nápady.

Tom a Jerry (1940) (seriál)

seriál mého dětství.

Napoleon Dynamit (2004)

in love with uncle rico :D ..rex kwon do a napoleonova taneční scéna, to jsou dva hlavní důvody, proč si tenhle úchylný kousek pustit.. dobrá komedie.

V tom domě straší! (2006)

nesehnala jsem originál, škoda - asi bych možná hodnotila jinak, pže dabing mi ten film upřímně zkazil..