Zkrat (2011)

Zkrat je přímočará akce, bez zbytečných cinkrlátek okolo. Absence humoru a nezlehčování téma dává snímku příjemnou auru realističnosti, kde rány bolí i od ženské a agenti nejsou oceloví machři, kterému železná tyč přes žebra způsobí maximálně modřinu. Hlavní hrdinka je příjemná a drsná "dívka", kterou by jste nechtěli nasrat, ale místečko v posteli jí rádi zahřívaly. Herecké obsazení zajímavé, žádná splašená kamera, nebo epileptický střihač. A závěrečný západ slunce a romantická schůzka měla šťávu. Nicméně i přes dobrou řemeslnou práci tady chybí kapku onoho koření, které by to pasovalo do kategorie lahůdek.

Projekt X (2012)

Od dob Human Trafficu tady dlouho nic podobného nebylo. Traffic byl náš, projekt x je naších mlaďochů. :))) Nicméně jsem si to užil a bavil jsem se. Párty luxusní, kapku nadnesená, ale nevěřím, že by se kdokoli nerad přidal. Trochu sentimentálních vzpomínek na bouřící mládí, začátky Fabricku, párty, které byly o hromadné zábavě, vzrušení, rytmech, společného nadšení párty kulturou. Pravděpodobně dost lidí opovrhuje takovouto zábavou a raději si dají táboráček s kytarou a tak opovrhnou i tímto filmem. Nicméně, firemana a liliputána v troubě můžou mít jen amící. :D Už principiálně plný počet. A to i přes něco tak nerealizovatelného a u nás nepředstavitelného. O intelekt autorům pravděpodobně nešlo a je vidět, že demolující blbečci na monstrózní "americké párty" český divák moc nebere. Na závěr snad jen rada ať koukáte s vypnutým mozkem:)

Muž na hraně (2012)

Muž na hraně je pro mě příjemným překvapením. Bez zbytečně nudných pasáží je nasazeno příjemné tempo a to se nikde nezadrhává. Nejde o bůh ví co originálního, ale jednoduchost a přímočarost taky není naškodu. Závěr mohl být trochu promyšlenější a ta nafukovací "marace".... no je to film, ne? Ale věřím, že by nám to tady spousta topkovejch uživatelů předvedla líp, ba co víc, režisér by za jejich rady dostal hned 2 oskary najednou. :D

Životopisy: Steven Seagal (2009) (TV film)

Překvapení. Nechci psát, že jsem bývalý fanda, protože jeho první filmy vždy rád skouknu s plnou spokojeností, ale ty jeho video filmy jsou tragické. Jako chlap je ale plný překvapení a pokud nějaký výdělek s těchto braků jde na charitu, pak to respektuji a smekám. Nicméně stále doufám, že jej ještě uvidím v nějaké parádní roli.

Zápisník jedné lásky (2004)

Kdo by nechtěl prožít takovýto příběh? Ústřední herecká dvojice je ďábelský sympatická a příběh rozumně vystavěný. Jemně sentimentální a líné tempo potěší romantické duše a realisty myslím neurazí. Pěkné to bylo, to se musí nechat.

Talisman (2012)

Tak jsem se zase jednou nechal unést vší tou romantikou. Nevidím v tom problém a ani mi nepřijde, že by to bylo až tak hrozné. Není to bůh ví co převratného, ale jsou daleko horší kýče a toto je daleko lepší průměr. Zdá se, že s rostoucím věkem sladkosti přestávají chutnat a tady je to táááák přeslazeno. Nicméně, pokud v tom nebudete hledat životní moudra, možná vás překvapí.

Mezi vlky (2011)

Příliš líne tempo, smíchané s melancholii a drsným prostředím. Na tohle musí mít jeden náladu, jinak se nepozornosti kousne.

Bitevní loď (2012)

Nejde o příliš intelektuální záležitost, ale to nic nemění na faktu, že i takovýto výplach může pobavit. Zpracování je na jedničku a nemám co bych vytýkal. Děj je jednoduchý, přímočarý a předvídatelný, což u tohoto žánru je očekávající. Šlape to výborně a.... jak to jen nazvat...."smyk bitevní lodě" byl luxusní úlet:))) /// Opět jsme dali na prdel mimozemšťanům a jestli ti sledují lidskou sci-fi filmotéku, je jasné, že jsou zalezlí a třepou se strachy. Opět jsme ukázali, že máme zbraně, nebo klacky na jakýkoli typ ofenzívy :DDD

Expres na západ (2011) (TV film)

Takovýchto psychologických výlevů, které by nenudily a udržely pozornost až do konce, moc není. Vynikající dialogy v podání dvou vynikajících herců, kteří filozofují nad smrtelností, vírou, sebekázní a života schopnosti. Krásná argumentace a oponentura obou aktérů je bravurní a dobře napsaná. Závěr je krásnou třešničkou na dortíku a Jonesuv monolog je zamyšlení hodný ( pro nás bezvěrce:) )