• Reality-TV

Na doraz (2010)

Priemerna road-movie komedia, ktora nicim neprekvapi.

Občanský průkaz (2010)

"Nosit pětky denně domů, nemusí být zlozvykem, zvláště přihlédneme-li k tomu, že je nosíš pod trikem." Tak po dlhom cakani, ze si to pozriem doma, som sa nakoniec rozhodol ist na to do kina. Film bol sice dost dlhy, ale nudnych casti tam vela nebolo. Aj ked som dobu komunistov nezazil, dobre som sa bavil. Basnicky ,hlasky bezchybne a herci aj ked to boli neherci hrali podla mna tiez dost dobre.

Brestská pevnost (2010)

Musim sa priznat ze ruskych vojnovych filmov som vela nevidel, ale po vsetkych tych americkych musim uznat ze minimalne tento bol lepsi. Vyzera vierohodnejsie a Rusi sa tu nehraju na najvacsich hrdinov/machrov sveta. Dej ani chvilu nenudil a som rad , ze ma kamarat k pozretiu dotlacil :).

Všechno je sračka (2009) (studentský film)

Pocuvat toho pana bolo naozaj zaujimave , tie jeho prirovnania a co by s kym spravil a co si o com mysli ma viac krat rozosmiali. Vzdy som mal rad taketo rozpravania niekoho scitaneho. Viem, ze to nie je ziadne umelecke dielo ale tych 23 minut mi ubehlo ovela rychlejsie ako pri niektorych filmoch. Pacilo sa mi to jeho porovnanie ludi a slepcov. A scenu s kufrikom som nepochopil :-D.

X-Men: Poslední vzdor (2006)

Ked som sa tu docital ze Last Stand je najslabsi zo serie, tak som cakal nieco ovela horsie ako toto. Podla mojho nazoru sa to predchadzajucim dielom vyrovna. Sceny ako siel Wolverine za Phoenix alebo zaverecna scena s Magnetom boli podla mna paradne. Pekny zaver trilogie.

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Som rad ze som si Wolverina pozrel pred X-Menom, vela veci dava potom zmysel. Mozno ze pre niekoho sa moze zdat 5 hviezdiciek vela, ale Wolverine je moj (a tipujem ze vacsiny) najoblubenejsi X-Man takze som si ten film vychutnal. A tesim sa na dalsi Origins: Magneto.

Vychovávat Hope (2010) (seriál)

Zozaciatku sa mi to velmi nepacilo, no zda sa mi , ze cim dalej je to lepsie. Mozno kus sialene, clovek zas nie je az tak zvedavy na dalsi diel ale ako pohodovka ked sa clovek nudi urcite dobre. :)

Má mě rád, nemá mě rád (2010)

Krásny "malý" príbeh, kde sa nesnaží režisér ničím ohúriť , ale pri tom sa to strašne dobre pozerá. Štýl rozprávania - 10 minút z pohľadu chlapca, 10 minút z pohľadu dievčata - je zaujímavý, a je celkom sranda ako sa na to všetko dalo pozerať z dvoch uhlov pohľadu. :)

Láska nebeská (2003)

Jedna z najlepsich romantickych komedii ake som videl. Ani chvilku som sa nenudil, paradne obsadenie, viac pribehov a spolocny zaver s pointou. "Love actually is all around.".

Bezvadíkyještěprosím (2010)

Rozhodoval som sa medzi 4 a 5 hviezdickami, lebo ja mam tieto jednoduche komedie proste rad. A navyse ked tam hra Ted , ktoreho mozem :) . Keby tu Josh Radnor nehral spisovatela ale architekta tak poviem, ze je to spin-off HIMYMu.