• Reality-TV

Mami, ožeň mě (2011) (pořad)

Pozrel som si prvú časť, kus druhej a povedal som , že to je maximálna blbosť, vôbec ma to nebavilo. Potom ma známi nahovorili, že sa to časom rozbehne, že si to mám pozrieť. A naozaj. Je to úžas vidieť tie výkvety zo Slovenska/Česka a chytať sa za hlavu. Mňa to baví, a veľmi :D. Aj keď na takého Farmár hľadá ženu to nemalo.

Powerpuff Girls (1998) (seriál)

Teraz by sa mi to asi nepáčilo, ale ako malý som si na tom fičal :)):

Farma (2011) (pořad)

Hviezdička dole za trápny koniec, inak sa mi to pozeralo dobre. :))

Kamarád taky rád (2011)

Vo svojom žánri vysoký nadpriemer a Timberlakov výkon oproti Bad Teacher skvelý. Neviem, no možno moje hodnotenie ovpyvnila pesnička na záver, ktorá mi mala povedať, že som sa pri filme bavil. ;))).

The Butterfly Effect 3: Revelations (2009)

Úplne sa to líší od Butterfly Effectu 1 a 2. Je to viac krimi a blíží sa k hororu. O niečo lepšie ako 2 , ale stále o dosť horšie ako jednotka.

Osudový dotek 2 (2006)

Kebyže nevidím jednotku tam dám hviezdičky 3, ale toto bol len jej slabý odvar. Nevravím, že sa to nedá pozerať, ale čakal som od toho niečo viac.

Zrození Planety opic (2011)

Ja nejak teito sci-fi/akčné nemusím ale toto ma dostalo. Úplne ma dostala scéna, keď prvý krát povedal NO!, to som fakt nečakal :).

TACHO (2010)

Neočakávajte žiadny český filmový prevrat, ale na pohodový večer pri filme je to fajn. Dosť mi v tom filme chýbali emócie. Ale také 3* si to zaslúži. A inak ten mafián ma niekedy svojimi hláškami dostával. :)))

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Do filmu som sa púšťal s veľkými očakávaniami, už podľa toho, že je tretí v celkovom hodnotení, avšak až tak super ma nezaujal. Nevravím, že bol zlý, alebo že by som sa nudil , ale zas mi ani po filme nezostala padnutá sánka. Možno druhé pozretie mi zmení názor no zatiaľ je to takto. Musím ale uznať, že Jack Nicholson hral excelentne.

Určitě, možná (2008)

How I Met Your Mother v dvoch hodinách. Super príbeh, nenudil som sa ani chvíľu a bol som zvedavý ako to dopadne. Možno to nie je tak úplne na 5 hviezdičiek, ale hneď po dopozeraní filmu som z toho dosť nadšený :)).