A-Team: Poslední mise (2010)

Absolutní spokojenost. Seriál si pamatuji pouze matně, ale filmová verze byla absolutní nářez. Napěchovaný hláškami a cool scénami.

The Haunted World of El Superbeasto (2009)

Úchylné songy, natvrdlý hlavní hrdina, kupa hlášek, sexy hlavní hrdinka, nadržený robot.... a takhle bych mohl vyjmenovávat do nekonečna. Výborný animák, který se mi trefil do noty .

Dravci (1999)

Čekal sem klasický horor jen v jiném prostředí. Dostal sem výbornou černou komedii ze skvělým Robertem Carlyle a z úžasným soundtrackem. Není co dodat. The Ravenous jsou pro mě velmi příjemným překvapením a po prvním shlédnutí mohu z klidem říct, že jeden z mých nejoblíbenějších filmů, ke kterým se budu rád a znova vracet :)

Proposition (2005)

Atmosféra špinavé Austrálie. Příjemný soundtrack a nabídka na jejimž konci nemůže být vítěze. Z filmu sem byl nadšen i přes pár hluchých míst je to jeden z mých nejoblíbenějších moderních westernů.

Insomnie (2002)

Al Pacino tprící nespavostí, Robin Williams jako záporák a Christopher Nolan povzbuzen úspěchem Mementa. Není co dodat. Zkrátka výborný film.

88 minut (2007)

Viděno ihned po skončení Opravněných vražd. Možná proto tak vysoké hodnocení :) Předešlou spoluprací Pacina a Aventa jsem byl zklamán tak sem si řekl, že když mám vidět nejslabší dva filmy božského Ala tak raději v jeden den. Není to žádné veledílo ale jako slušná oddychovka na jedno zkouknutí se to dá.

Oprávněné vraždy (2008)

Na tenhle film sem se hodně těšil, ale bohužel sem byl velmi zklamán. Avnet neni ani průměrný režisér. Atmosféra žádná a předvídatelný konec.

Mrtvá hlídka (2002)

Výborná atmosféra. Pár nezapomunetelných scén ( necítím nohy :D ) A Andy Serkis jako prvotřídní magor. Bohužel konec kazí výsledný dojem z celého filmu. Takže za 3*