Playgirls II (1995) odpad!

mohu si odložit své bloáááááááááááá??? :-)

Playgirls (1995) odpad!

Kdysi jsme byli v obchodě a táta si tam koupil DVD 7 statečných - bylo ve slevě a na obalu bylo velkým písmem napsáno: ŠPIČKOVÁ CENA. Vešli jsme do druhého obchodu a tam měli to samé DVD o půlku levnější. Táta zakryl to Š v nápisu a říká:"Tak v tom případě je to taková cena." Pro ty, co se chtějí na tohle dívat: buďte stateční, protože tohle je fakt šPIČKOVÝ film:-)))

Městečko South Park (1997) (seriál)

Úroveň dílů je různá - některý jsou opravdu děsný, ale některý, zase špičkový... Například díly se Sukubou, nafukovacím Antonio Banderasem a nebo Pánem prstenů - prostě mazeeeeec. "Krucinál zabili Kennyho - ty parchanti!" "Kdo, kdo zabil Lennyho?" "No... oni... parchanti!" :-) Animace je taky příšerná, ale v tom je právě zakopaný pes...

Zátaras (1997) (TV film)

Nuda, nereálnost, nesmyslnost. Chlápek se dozví, že má manželku v nemocnici a rozhodne se za 12 hodin ujet 2000 kiláků ve starých Challangeru - hahaha. No takže po hvězdě za ten Challanger (i když americký kraksny moc nemusím, tenhle byl pěkný) a za Vigga Mortensena (PAragona:-).

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Sladké, krásné, kouzelné - prostě magnifique:-) Johnny Depp je ve své roli excentrického majitele továrny Williho Wonky naprosto brilantní a má jednu lepší hlášku za druhou ( Nechutné - kdoulová čokoláda s augustovskou náplní? To by byl propadák!) a děti jsou taky skvěle výstižné (Fialku musely hodně bolet čelisti, jestli po celou dobu natáčení musela žvýkat jako kráva:-) a přesvědčivé. Jako správný závislák na všem, co okolo čokolády jen prošlo jsem byla na obrazovce téměř nalepená od začátku až do konce a nemůžu tedy jinak, než ohodnotit plným počtem:-)

Tři srdce (2007) (TV film)

Ve srovnání se včerejší štědrovečerní hrůzou v podobě Tři životy jsem měla zpočátku silné nutkání dát 3 hvězdy. Bohužel jsem se dívala na celou pohádku a jakmile tma zahalila kouzelného ptáka, přestal zpívat a jeho moc pominula, probrala jsem se z tohoto pobláznění. Chválím výpravu - jde vidět, že se zainvestovalo. Sbírka exotického ptactva též na výbornou. Vítr z plachet tomuto příběhu ale braly herecké výkony ánsámblu - fakt slabota. Princezna by měla něčím oslovit a princezna Jasna mě teda absolutně neoslovila (když už jsem u toho - za co se jí tvůrci pomstili tímhle jménem???). Souboj nevlastních bratrů na meče? Dovolte abych se zasmála. Za sopečnou činnost, která byla v pohádce, by se nemuselo stydět ani celý Terciér - ale já tomu nevěřila ani v nejmenším... No a na závěr trochu statistiky: 1 a ten sám záběr kostry, nad kterou Mikeš máchá loučí se tam objevil 4x. Kdo napočítal jiný počet, opravte mé statistické údaje:-)

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Brainwashing pro malý děti - kdo k tomuhle posadí svý dítě, dobrovolně a vědomě ho tím odsuzuje k televizní formě lobotomie! Tohle by měli zakázat vysílat před 22. hodinou.

Zabiják (2003) odpad!

No podívejme, jak je ten Steven renesanční člověk - on fakt zvládne všechno... Jednou je to chození po střeše rozjetého vlaku, jindy zase likviduje biologické zbraně. Poté vymýtí (sám samotinký podotýkám) kvůli 12-leté kamarádce, se kterou si dopisuje , obchod s bílým masem no a tady je zase archeolog a opět sám samotinký vymýtí celou čínskou mafii. To je prostě muž snů... Tak a teď co neumí - momentálně už neumí hrát, hýbat se a ani to svoje Aikido - bohužel - je z něj tlustá hora sádla a podle toho tenhle film taky vypadá. To, že scénáristovi by měli zlámat všechny prsty, které se podílely na psaní scénáře do počítače, to pomíjím. Stupiditu dialogů taky pominu - ale proč tam proboha furt cpou rádoby akčního tlustýho Seagala? To nepochopím!

Sanitka (1984) (seriál)

Když se s odstupem času dívám, na tento komunistický seriál střízlivýma očima, je to šmíra... Ale jako dítko jsem to zbožňovala - i když jsem tomu prd rozuměla. A jakmile Hanička Písnička začala "Můj čas, je pouhopouhé prozatím...", tak jsem seděla u TV ja přibitá a nehnula jsem se, dokud se neobjevily závěrečné titulky... Na ty podmínky v době vzniku - v 80. letech - je to určitě jeden z těch kvalitnějších výplodů tehdejší kultury.

Nemocnice na kraji města po dvaceti letech (2003) (seriál) odpad!

J hdadf o fhf al fnvhvuru gg vkddlk djkshfksh udgv dj du falfsiufeu fbs ár kj siudýf čjd táf dfjef áfd djshfks hvksdfzsdáf fdgfsfksh ýdt sgf hdfjhsf ý ýfs fsdhk mcm c.a.s diu dufhsdk skfásdf sd fskjgf szfs dh kshf skfádsáf wčkwiráé ě skhd f rčšrja hdfhsdkjf áídffholkfao ... Že vám to nedává smysl? Mě také ne - stejně jako tahle variace na Nemocnici na kraji města.