Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Milovnici netradicnych, zamotanych, ale kvalitne prepracovanych scenarov si pridu na svoje. Velmi zvlastny film, ktory bol v podstate po vsetkych strankach vyborny, no nezasiahol ma hned uplne naplno. Vzorovy priklad filmu, ktory s kazdym dalsim zhliadnutim vstrebavame viac a viac.

Nikdy to nevzdávej (2008)

Naivna, okukana, klise prekypujuca a samoucelna teenagerska oddychovka s primitivnymi dialogmi a slabuckym predvidatelnym scenarom. 50%

Wrestler (2008)

Ako uz bolo niekolkokrat spomenute, film tohto typu sme vsetci videli vela raz a v podstate to jedine, co prinasa nove, je postava Mickeyho Rourkea. Ta je vsak zahrana natolko uprimne a hodnoverne, ze viac to uz snad ani nejde. Otazka je - staci to? Ja som cely film cakal na moment, ktory by ma o tom presvedcil a v poslednom zabere som predsa len nadobudol pocit, ze sa to podarilo. 70%

Mechanický pomeranč (1971)

Silne 4*. Silny a jedinecny film, o ktorom nestaci pocut, ktory jednoducho treba vidiet.

L. A. - Přísně tajné (1997)

Vynikajuce dielo. Zapletka, spracovanie, vykreslenie doby, atmosfera, herecke vykony - vsetko na 5*. A neviem, ci toho roku neboli ziadne presvedcive zenske herecke vykony vo vedlajsich ulohach, kazdopadne by si film, rezia alebo scenar zasluzili Oscara skor ako len samotna K. Basinger, ktora sa popri hviezdne hrajucom Croweovi a Pearceovi skor stratila.

Zeiten ändern Dich (2010)

Bushidovu hudbu milujem, ale ako herec by sa teda nepresadil. Okrem toho bol cely ten pribeh dost fadny a ako jedine pozitivum vnimam vyborne vygradovany zaver (cca poslednych 10 minut). Na lepsie hodnotenie to nestaci.

Smotánka (1996) (pořad) odpad!

Asi najhorsia relacia, ktoru som kedy na televiznych obrazovkach videl.

Maximální limit (2005)

Al Pacino je pre mna top herec a prostredie sportovych stavok viac ako atraktivne, cize nebolo o com. A film nesklamal - ma to dobru atmosferu, svizne dialogy a samozrejme kvalitne herecke vykony.

Frekvence (2000)

Tento film som videl az po tematicky velmi podobnom Butterfly effect a cakal som nieco podobne zaujimave, no bohuzial ma to dejovo ani atmosferou zdaleka tak neoslovilo. Skor priemerna zalezitost.