Jim Jefferies: Freedumb (2016) (TV film)

Z ohromně vtipného australského alkoholika se v Americe stal zoufalý woketard, který vyměnil humor za politická kázání.

Neviditelné zlo (2006)

Funící plešoun by nebyl strašidelný, ani kdyby zbytek filmu za něco stál.

Fantozzi ve škole (1995)

Navzdory nesmyslnému názvu toto NENÍ film ze série o Fantozzim a hlavní postava se tak nejmenuje.

Anna (2019)

Besson už nedokáže ani kopírovat sám sebe. Fakt nechápu, co se mu po roce 2000 stalo, že kvůli tomu naprosto ztratil talent. A Sasha Luss je sice celkem hezká, ale neumí pořádně držet ani pistoli a špatně zahrané akci dominuje její plot armor - záporáci umírají prakticky sami od sebe a nikdo ji nedokáže trefit, i když se ona ani nesnaží krýt.

Den poté (1983) (TV film)

K dokonalosti má film daleko, speciálně v první polovině by zasloužil prostříhat. Nicméně scény samotného útoku a událostí bezprostředně po něm jsou stále působivé, navzdory z dnešního pohledu slabší kvalitě triků.

Baron Prášil (1961)

Krásně vypadající film, na který mě nikdy nebavilo koukat. Ale i tak se nemůžu donutit dát tomu méně než čtyři body.

Vlčí bouda (1986)

Shlédnuto snad po třiceti letech... Potenciál tam je, herci i prostředí je solidní, ale Chytilové režie spolehlivě zabíjí jakoukoliv atmosféru a snaží se ji nahradit jen primitivním moralizováním. Tenhle film ve zkoušce času neobstál.

Pionýři hororu 2 (2015) (seriál)

To není moje sestra ★★★, Dream ★★, Neotvírej ★★, Hex Games ★★★★, Až oči mé se rozevřou ★★★

Neotvírej! (2015) (amatérský film)

Dobře zahrané nic.

Pionýři hororu (2013) (seriál)

"odpad!" ★★★, "Třída smrti" ★★★★★, "Hodinový manžel" ★★, "Fanda" odpad!, "Odečet vody" ★★, Pod drnem se skrývá zlo ★★, Masožravý obraz ★★★★, V1 ★, Explicitní důkaz ★, Dům 66b ★★★★