Open Graves (2009)

Napínavý film o tom, jak příšerní herci bojují proti otřesnému CGI.

Návrat do Silent Hill 3D (2012) odpad!

Ježíšku na křížku! Proč musí pokračování každého slušného hororu dostat do ruky totální lempl?! Překousnul bych leccos. Ale to, že scénárista a režisér absolutně nepochopí děj a atmosféru prvního dílu, příběh jedničky totálně postaví na hlavu a fanouškům flusnou do ksichtu, to už nezkousnu. Asi mi mělo stačit, že po mě házejí věci VE TŘI DÉ. Nestačilo. Dal bych 10% za dvě slušné scény s Pyramid Headem, mini-cameo mé oblíbené Radhy Mitchell a Seana Beana, který neumře. Na CSFD nicméně musíme zaokrouhlit dolů na odpad a gratulujeme Silent Hillu, že se zařadil po bok obdobně dokurvené série Highlander (pětibodová jednička, nulabodová dvojka). Fuck you, Michael J. Bassett, and fuck your kids!

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Příliš hipsterské, příliš šustící papírem, příliš mnoho deus ex machina, Emma Watson překvapivě špatná a ten WTF konec... Až začnu nosit kostkovaný košile a poslouchat The Smiths, pak si to možná dám znovu.

Total Recall (2012)

Je mi jedno, jestli to je nebo není remake nějaké klasiky. Není mi jedno, že to má impotentní scénář bez _jediného_ náznaku čehokoliv originálního nebo zajímavého, scénář, který jen ždímá stokrát vyvařené story o boji hodných rebelů a zlé korporace (na tohle schéma už fakt začínám mít alergii). Kate Beckinsale ještě docela zábavně blbne, ale Farrel a Biel nemají co hrát, Nighy je tam asi minutu a zábavnějšího hlavního záporáka měl snad i Ghost Rider 2. Len Wiseman ode mě doteď dostával po čtyřech bodech, ale tentokrát ani náhodou...

Černobylské deníky (2012)

Prostředí je naprosto úžasné, ale když scenáristi nedokážou napsat jedinou sympatickou postavu a jediný uvěřitelný dialog, všechno přichází vniveč. Poslední čtvrthodina byla mnohem lepší než zbytek, ale už to nestačilo.

Grave Encounters 2 (2012)

Uspěchané, bez atmosféry, místy naprosto blbé a na rozdíl od jedničky jsem se nebál ani trochu - změna režiséra je zatraceně poznat.. Spíš kvůli nostalgii z návratu do známého prostředí nehodnotím ještě tak špatně. 2.5 z 5.

Legenda o sovích strážcích (2010)

Velmi nezasloužený propadák. Příběh sice trochu generický, ale pořád fajn, a vizuálně je to naprostá lahůdka, kam se hrabe Pixar.

The Last Broadcast (1998)

Neprávem zapomenutý předchůdce The Blair Witch Project s úžasným koncem.

Alyce Kills (2011)

Slušná poslední čtvrthodinka tu strašlivou nudu už nezachrání.