Auto*Mat (2009)

Sám se sobě divím proč tak vysoké hodnocení. Ono tam nic extra objevného nebylo, argumenty byli možná až moc jednostranné a atmosféra ani styl mě ze začátku nezaujali. Jenže pak mě ta autoklaustrofobická nálada vcucla a nepustila. Nerozumných 70%

Hledání ztraceného času (1991) (seriál)

Pořad mající svou vlastní kategorii, stejně jako třeba Kalendárium. Dalo by to se to dělat zajímavěji a dráž, ale proč, když to takhle stačí. Svůj účel plní a jako pozadí k vaření nedělního oběda postačí. 60%

Kalendárium (1993) (pořad)

Pořad mající svou vlastní kategorii, stejně jako třeba Hledání ztraceného času. Dalo by to se to dělat zajímavěji a dráž, ale proč, když to takhle stačí. Svůj účel plní a jako pozadí k vaření nedělního oběda postačí. 60%

Dokonalý podraz (2008) (seriál)

Stoupající tendence. Po třech sezónách zvedám ze 3* na 4*. Má to sympatické charaktery a příjemné dávkování humoru a napětí. Doufám, že hlavní herce uvidím i v něšem dalším, hlavně Beth Riesgraf alias Parkerová je skvělá. Ikdyž mi to občas přijde trochu nedotažené nebo moc jednoduše vyřešené, je to zábava. 80%

Vítejte doma! (2003) (pořad)

Ta neustálá uřvanost je příšerná. To neustálé tahání emocí je... příšerné. To neustálé opakování toho co ještě uvidíme... je příšerné. To, že se potřebným postaví dům takřka zadarmo, je sice chválihodné, ale ty příšernosti to bohužel nepřebije. 40%

Deset století architektury (1997) (seriál)

Naprosto nudné podání, které navíc v 15 minutách ani nemůže zaujmout. 50%

Víkend (2005) (pořad)

Prakticky totožné jako Koření. Jednoduchý recyklát převzatých reportáží. Pokud chcete něco kvalitního, doporučuji Horizont.

Koření (2005) (pořad)

Jednoduchý recyklát převzatých reportáží. Pokud chcete něco kvalitního, doporučuji: Horizont.

Horizont ČT24 (2010) (pořad)

Povětšinou skvělé reportáže z celého světa o tématech ať už headlinenových nebo naprosto neznámých, přesto téměř vždy velmi zajímavých. Kdo by například nechtěl vědět jak žijí potomci nacistických pohlavárů, jak probíhá "naživo" vojenská operace v Afgánistánu, proč na Ukrajině prostestují "nahoře bez" atd. atd. Jen nechápu proč se více takto zajímavých reportáží neobjevuje i v jiných pořadech ČT24. Proti tomuto vypadají žánrově podobné Svět 20xx , Koření a Víkend jako hloupoučké recykláty nezajímavých reportáží, převzatých z druhořadých zahraničních kanálů. A navíc tu je Zdeněk Velíšek a jaho neuvěřitelně přesné rozbory. 90%

Letní válka (2009)

"Pojďme se najíst ke společnému stolu, protože nejhorší je být sám a hladový!" Tenhle film je sociálních sítích. Ikdyž to může vypadat, že o těch virtualních, je spíš o těch skutečných. A hlavně o tom, že mít někoho na koho se můžete spolehnout je k nezaplacení. 100% reklama na rodinnou pohodu. 90%