7 vteřin (2005)

Úplne zmätený strih, ktorý pôsobí strašne rušivo, zráža celkovú kvalitu neústupne dolu. Navyše zisťujem, že Snipesa prestávam mať rád. Natočí ešte normálny film?

Addamsova rodina 2 (1993)

S rovnakým pocitom ako pri jednotke dávam aj tomuto dielu 4 hviezdičky. Čiže nevidím žiadnu zostupnú kvalitu.

Slez ze stromu (2001)

Bolo to originálne a uletené, to nemôžeme poprieť. Komédiou by som to až tak nenazval, ale pri filme som sa cítil veselo. Asi to bolo tými absurdnosťami. Pre mňa najslabší Kaufmanov scenár.

Inga Lindström - Tajemství Svenaholmu (2006) (epizoda) odpad!

Lindströmová, či Pilcherová - stále je to odpad. Úroveň rovnaká ako pri všetkých týchto filmov, zase nič prekvapivé. Len ľutujem, že niekedy musím podobné filmy v telke zhliadnuť, aj keď len ich malú časť...

Sladká Laura (2005) (seriál)

Prekvapivo mám pocit, že táto telenovela je tak trochu nadpriemerom vo svojom žánre. Dávam jej tri hviezdičky, ale samozrejme iba v rámci telenoviel. V porovnaní s inými filmami, ktorým som dal rovnaké hodnotenie je to čistá sračka. Je to nemecký seriál, má asi 310 častí a čo je prekvapivé, že sa tu nevyskytujú takmer žiadny vyslovený záporáci ako v debilných juhoamerických "romantických seriáloch". Rád si to pozriem a nehanbím sa za to. Dokonca sa často zasmejem, ale to skôr na scenáristovej blbosti.

Robin Pilcher - Na druhé straně oceánu (2006) (epizoda) odpad!

Ako sa na tieto filmy môžu ľudia pozerať? Veď je to stále to isté dookola, len sa striedajú mená, "herci" a prostredie. A je jedno či je to Pilcherová, alebo Pilcher.

Velký průšvih (2002)

Takmer vôbec som sa nezasmial. Hnevá ma to, pretože som podľa ostatných hodnotení čakal úplne odlišný film. Možno sa to môže debilný dabing slovenskej televízie, ktorý mi už pokazil veľa filmov.

Konečná stanice (2004)

Pravdupovediac film o ničom. Síce sa mi na to nepozeralo vyslovene zle a bez problémov som to dopozeral dokonca, ale bol to jeden z filmov, ktorý nevyzerá uveritelne, herci hrajú divadelne a zle a zápletka je len v pozadí nudných dialógov. Nechápem, prečo bolo v programe pod názvom tohto snímku napísané slovo "komédia". Vôbec sa totiž nezhoduje s obsahom.