Dobré místo - Série 3 (2018) (série)

První dvě série mne hodně bavily, ale ta třetí už je jen nastavovaná kaše, která ztratila své kouzlo i humor. Jo pár vtipných momentů se najde, ale jinak už to není ono. Nevím jestli budu mít chuť zkouknout i čtvrtou sérii

Nestanu se tvojí ženou (2007)

Vím, že dost nadhodnocuji, ale mně to prostě dnes sedlo. Pohodová letní komedie se skvělou Michelle Pfeiffer. Kdyby mi bylo 29 tak bych neměl problém se ve skutečnosti do devětačtyřicetileté Michelle zamilovat. No a dnes v pětašedesáti taky ne. Že je to komedie pro ženy nad 45 let? Nevím, možná, ale já se s lahví Chardonay výborně bavil...

Doblba! (2005)

Tento způsob humoru zdá se mi poněkud nešťastným aneb moc se mi to nelíbilo. Měl jsem co dělat, abych to na Netflixu vůbec dokoukal.

Nákaza (2011)

A co Covid-19? To byl jenom čajíček a přesto se z toho bude svět vzpamatovávat hodně dlouho...

Mechanik zabiják (2011)

Čekal jsem, že to bude lepší, ale maximáně lepší průměr.

Dobyvatelé ztracené archy (1981)

Neznám nikoho, kdo by neznal Indyho dobrodružství, a ta první byla prostě nejlepší. Klasika patřící do zlatého fondu kinematografie

Láska nebeská (2003)

Nestydím se za to, že mám rád romantické komedie a tahle se mi snad líbí ještě víc než Pretty woman. Koukat se na to dá v kteroukoli roční dobu. Spolehlivě dojme a pobaví.

Forrest Gump (1994)

Čím jsem starší, tím víc se mi to líbí. Až na to že víc než 5* se tady dát nedá. Můj nejoblíbenější film, který těžko někdy něco překoná.

Pretty Woman (1990)

Pohádky mám prostě rád. Miluji i tu "šíleně smutnou", ale Julii dávám přednost před Vondráčkovu