Komentáře uživatelů k TV seriálu (12)

 • Pethushka
  ***

  Naivita Megan je sice do očí bijící, ale tak už to v amerických seriálech bývá. Některé věci tu fungují sice překvapivě dobře, přesto seriál není ničím nijak zvlášť originální. Vadí mi, že zápletky nejsou moc propracované a nejdou z nich cítit emoce. Jako komedie to také úplně nefunguje. Lepší průměr..3,5*.(15.7.2011)

 • ivishka
  *

  Inteligentní asi tak jako venezuelská ošklikva betty. Jediný důvod proč jsem se na to koukala je,že po této hrůze dávají na nově pár normálních seriálů. Co bychom taky od novy očekávali??(25.1.2012)

 • kingik
  ***

  Sympatické herecké obsazení a slunné Palm Beach. To jsou dva hlavní atributy, které upoutají divákovu pozornost. A pokud je takový divák příznivcem (naivních) osudů mladých a bohatých (převážně náctiletých) lidí chovajících se jako by měli za sebou ty nejtěžší životní zkoušky včetně deseti porodů, dvaceti rozvodů a já nevím čeho všeho ještě, je to dobrá volba v rámci seriálové zámořské tvorby. Nevydržím se určitě dívat na všechny odvysílané díly, ale neshledal jsem seriál nijak výrazně horším než co znám z americké seriálové produkce. Dobře natočeno v kombinaci se studiovými interiéry, adekvátně zahráno a ve výsledku to jde do ztracena. 60%(19.3.2012)

 • MNTB
  **

  hlavní hrdinka aneb naivní husička která vše řeší ve stylu brandona z 90210.možná se v dalších dílech rozkouká a pochytí zdravou drzost a dravost od teen sester(20.9.2009)

 • spageta
  ***

  Sice to není kdovíjaký zázrak, ale jde o svěží a odpočinkovou podívanou, kde není potřeba moc přemýšlet. Prostředí Palm Beach evokuje letní pohodu, dům je obrovský a nádherný, herecké obsazení sympatické a Megan svým optimismem tomu všemu dodává jakousi jiskru. Pro mě pro letní relax jako dělané.(7.5.2013)

 • Dandyy
  **

  Seriál pro holky alá Gilmorova děvčata nebo Gossip Girl(5.10.2008)

 • Skarface
  *

  Nic extra tohle si klidně tv noha mohla odpustit. Jo malej dotaz : Taky ste prasata jako lidi v serialu a lezete do postele v botách s kterejma šmatláte po venku ?(13.1.2012)

 • Koprska
  odpad!

  T´ak už jsem to nevydržela... Ohodnotím to velmi subjektivně, ale jsem totálně alergická na ,,fňukání" a ,,pískot" těch představitelek.. Slepice..(23.1.2012)

 • Gaia.M
  ****

  Docela mě mrzí, že seriál skončil. Jasně, nebylo to nic převratného, ale na nudná odpoledne to dokonale sedlo. Dle mě to mělo děj, pěkně se to vyvíjelo a celkem by mě zajímalo, co by bylo dál..(24.10.2012)

 • Tristanian
  ***

  Docela příjemná oddychovka se sympatickou hlavní hrdinkou. Zatím jen hodnocení prvního dílu.(16.9.2008)

 • Hrus
  **

  Megan jako čerstvě vystudovaná vysokoškolačka (s vyznamenáním) je najata, aby jako soukromý učitel pomohla dvěma rozmazleným bohatým středoškolačkám zlepšit známky, aby se dostaly na prestižní vysokou. Měla by je učit a ony by se měly učit, místo toho je to stejně jen o tom, kdo s kým randí. Pro mě osobní spíš podprůměrné, protože holky tady nejsou moc cool :) hlavní role: Joanna Garcia (Megan), Ashley Newbrough (Sage Baker), Lucy Hale (Rose Baker), Michael Cassidy (Charlie), Allan Louis (Marco), Brian Hallisay (Will), Kristina Apgar (Lilly), Anne Archer (Laurel Limoges)(3.11.2008)

 • Tess92
  *

  Děj mi nepřijde ničím originální, je jasné jak se to bude do budoucna vyvíjet. Hodnotím po polovině prvního dílu, tak nemůžu hodnotit herecké výkony, které jsou navíc zkreslené dabingem, který mě neuvěřitelně irituje a snižuje seriálu skóre.(31.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace