Angry Birds ve filmu (2016)

Hru jsem nikdy nehrál, takže ani postavy mi nic neříkaly. Když k tomu přidám ještě téměř prázdný příběh, a animace která taky nebyla uplná špička tak jde spíše o podprůměrný animák.

Hardcore Henry (2015)

Na tenhle film jsem se hrozně moc těšil. Protože first person pohled jsem si tenkrát v PC hrách užíval nejvíc, no ale musim říct že ve filmu už to taková vychutnávačka není. Spíš jsem měl pocit že mi za tu hodinu a půl rozpadnou oční bulvy z tý over action kamery. No a bohužel ta nejlepší scéna byla ta z traileru :-(

Pat a Mat ve filmu (2016)

Od Pata a Mata ve filmu bych čekal přeci jen víc než jen pospojované krátké epizodky do jednoho filmu.

Smrtelné historky (2016)

Co do grafického zpracování nemám jedinou připomínku. Ale ten samotnej obsah všech historek už mě tolik neoslovil, tím neříkám že byl vyloženě špatnej.

Řachanda (2016)

Já nechápu proč v těch novodobých pohádkách musí všichni pořád tak tajtrdlíkovat. To nejde natočit pohádka s inteligentním humorem tak jako to šlo dřív? Takovýho Pana Wericha by z toho klepla pepka. P.S. - Pochvala za masky lesních amazonek.

Teorie tygra (2016)

Ja na tyhle ''senilní'' filmy moc nejsem, i když pár dobrých kousků se ve filmový nabídce najít dá (Vratné lahve, Babí léto). Na druhou stranu, Balzerovou a Vilhemovou bych přetáhl nečím po hlavě docela rád, za ty jejich dokonalé ženské pijavice.

Malý princ (2015)

Já už jsem si tak nějak zvyknul za ty roky, že nadprůměrný animovaný film musí kromě perfektní animace a příběhu, obsahovat taky nejaký ty vtipy, a gagy, aby to byla dokonalá konzistence. A v Princovi není snad ani jeden vtipný závan. Ja vím že tam asi ani být nemá. Je to vážné a smutné, ale nevim jestli pro animovaný film je vynechání vtipu to správné rozhodnutí.

Občanský průkaz (2010)

Já se strašně rád dívám na tyhle filmy který zobrazujou určitou dobu. Ať už je to období druhé světové války (Vyšší princip), po válečné období (Obecná škola), a mnoho dalších Pelíšky, Pupendo, Šakalí léta. A teď si zapisuju (Né do občanského průkazu) i Občanský průkaz. Já sice tuhle dobu sedmdesátých let nezažil, ale jako kdybych v ní byl díky tomuhle povedenému filmu. Vynikající Martin Myšička a samozřejmě paní učitelka v podání Lišky Bokové, nejen že je krásná, ale jako jediná z dospělích...

Nekonečný příběh (1984)

Tenkrát každej z nás chtěl mít lítajícího psa Falca a závodního hlemýždě. A písnička? Jedna z nejkrásnějších co kdy vznikla.

Horší než smrt (2007)

Na tomhle posledním rozloučení najdete mix anglického humoru protkaný nějakou tou vulgaritkou, ale jen decentně. Zpočátku slabota, ale později se seznámíte s celou řadou podivínů. Nejvíc mě pobavil asi Peter Dinklage (kterého asi všichni známe hlavě jako Tyriona z GoT).