U moře (2015)

Že by reálný obraz rozpadu BrAngeliny? Kdo ví. Faktem zůstává, že film je dost nudný, a k tomu má jako "bonus" dvě hodiny. No, možná by nepomohla ani hodina dvacet protože opravdu není moc na co se dívat. To druhý pár, mi byl stejně ukradenej jako ten hlavní. Na druhou stranu odpad se nedá udělit, protože Angelina sem tam něco ukáže, ale nějaký to kilčo navíc by jí rozhodně neuškodilo.

Zázraky z nebe (2016)

Vážně dlouho jsem neviděl takovou tlačenku na city diváka. Nemoc ve filmech vždycky funguje, a pokud se to týká dětí jde o dvojnásobnou pozornost. Moc příjemný film.

Westworld (2016) (seriál)

Začátek seriálu byl dokonalej (původní film neznám). A tak tenhle westernovskej avatar mě hodně bavil, bohužel další díly už pak nenabízí moc zvratů, novinek, ani šokujících momentů, a postupně to upadá. Ale potenciál má Westworld dost solidní.

Obr Dobr (2016)

Tenhle zbytečnej film si mohl Spielberg klidně odpustit. Zábava žádná, a žasnutí nad efekty se taktéž nedostavilo, tak snad dětem se možná zavděčil. To už hezčí obry měl Vorlíček v Arabele a nebo raději film Jack a Obři.

Hladová srdce (2014)

U tohoto filmu jsem dost přemýšlel. Co bych asi tak dělal já, kdyby partnerovi, manželce, někomu v rodině z ničeho nic jeblo v hlavě? A začal by se chovat podobně jako ta paní z filmu. A nemusí jít zrovna o stravu a dítě. Mám na mysli jakýkoliv přetočení koleček kde si v mozku. Rozhodně zajímavej, drsnej, psychologickej film kterej mě zaujal.

Pustina (2016) (seriál)

Uživatelka flawi.f to napsala dokonale trefně. Depresivní atmosféru nemůže nikdo vyvrátit, ta se prostě v českých poměrech nedala trfit lépe. Dušek, Stivínová, Cina a spousta dalších herců se v tý "krásný" vesnici tak hezky utápí jak výkaly v žumpě. A myslím to v dobrém, oni se v tomhle seriálu přímo rochní a diváka strhávají sebou. První polovina seriálu je top, potom se to trochu zpomalí, a to závěrečně rozpletení mě nepřipadalo natolik šokující abych se z toho prostě a jednoduše posral. A že existují seriály které to dokážou, pravdou je že nejsou české. Na mém názoru zas tak nezáleží, ale je jasný že Pustina se svého ocenění dočká, jak od kritiků tak od diváků.

Hokejový zázrak (2004)

Když si uvědomíme že tenkrát na olympiádě v roce 1980 porazili američtí hokejisté nehrající NHL sovětské želežné borce. Tak minimálně sportovní zázrak to skutečně byl. Miracle ve filmové historii určitě nepatří mezi nějaké zázračné snímky, ale kvalitní pokoukáníčko to je. Největší zásluhu na tom má asi Kurt Russell.

Čtyři svatby a jeden pohřeb (1994)

Neuvěřitelně nudný film plný svatebních žvástů. Kdo proboha dosadil do hlavní ženské role takovou hydru?

Ranhojič (2013)

Že narazím ve svém dosti probádaném filmovém světě na tak pěkný historický film jsem vážně nečekal. Jako od Andulky po žížalu cestuje Rob Cole od Anglie po dálný východ za účelem sebevzdělávání se ve středověké medicíně. A i když film nenabízí žádné velké bitvy, věřte mi že je na co koukat. Možná je ale někdy lepší si zakrýt oči.

Božská Florence (2016)

Co to bylo za panoptikum? Tenhle film je jako návod na sebevraždu!