Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

Nechápu hodnocení 2 a 3 hvězdičky...tohle teda rozhodně není nuda a rozhodně si to na nic nehraje. Tenhle příběh a jeho zpracování je navýsost originální a dechberoucí od začátku do konce. Animace je skvělá, Koralína je skvělá, opravdický aji náhradní rodiče jsou skvělí, film je skvělej. Ale rozhodně do 12 let nepřístupnej - pokud není, tak by určitě měl. Já se při prvním a několikerým dalším shlédnutí v určitých momentech nefalšovaně bála. Asi už jste vy dospělci ztratili smysl pro fantastično - mně teda jednou rozhodně nestačilo!

Salon krásy (2005)

Jako odpočinková comedy...proč ne. Queen Latifah je rozenej typ do komedie a dobře se na ňu dívá.

Rozchod! (2006)

VAROVÁNÍ Toto není komedie! VAROVÁNÍ Vážně, film mě mile překvapil...konec jakbysmet, jen víc takovejch odboček od šablon!

Trosečník (2000)

Já vím, zahrál to dobře, ale...mě tam ten balón děsně s..štval :-D

Moje první láska (1991)

Curtis je mi nesympatická, Aykroyd ještě víc, Culkin jakbysmet...škoda, že tam nejsou sympatičtější herci jako třeba v Have dreams, will travel...

Zodiac (2007)

Su ráda, že jsem se přesvědčila, že Gyllenhaal není "one movie man". Nedojímá tak jako v Brokeback Mountain a kriminálky taky nejsou můj favorit, proto to není celých 100%, ale film rozhodně chytne a nepustí až do konce.